SIA "Jumprava Koncerti"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 24 391 | 24 745 | 24 630 | 20 899 | 2766 | 39 783 | 9517 | 5742 | 4096 | 20 902 | 17 018 | 3137 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 5106 | 5859 | 5936 | 10 423 | 11 765 | 15 831 | 88 028 | 73 094 | 57 159 | 41 456 |
| Aktīvi kopā | 24 391 | 24 745 | 29 736 | 26 758 | 8702 | 50 206 | 21 282 | 21 573 | 92 124 | 93 996 | 74 177 | 44 593 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 24 368 | 23 070 | 24 234 | 20 445 | 1720 | 32 914 | 50 372 | 43 741 | 9635 | 14 457 | 25 002 | 5440 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 7100 | 7100 | 11 360 | 11 960 | 10 760 | 10 760 | 12 560 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 24 368 | 30 170 | 31 334 | 31 805 | 13 680 | 43 674 | 61 132 | 56 301 | 9635 | 14 457 | 25 002 | 5440 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -2777 | -5448 | 3826 | -3448 | 69 | 11 510 | -46 382 | 5122 | 117 216 | -2950 | -30 363 | -10 022 |
| Pašu kapitāls kopā | 23 | -5425 | -1598 | -5047 | -4978 | 6532 | -39 850 | -34 728 | 82 489 | 79 539 | 49 175 | 39 153 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 160 930 | 43 265 | 19 289 | 16 484 | 20 943 | 290 478 | 88 148 | 55 789 | 225 629 | 129 602 | 459 614 | 184 401 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -2777 | -5448 | 3826 | -3448 | 69 | 11 510 | -46 382 | 5122 | 117 216 | -2950 | -30 363 | -10 022 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -2777 | -5448 | 3826 | -3448 | 69 | 11 510 | -46 382 | 5122 | 117 216 | -2950 | -30 363 | -10 022 |
| Pārskata gada peļņa | -2777 | -5448 | 3826 | -3448 | 69 | 11 510 | -46 382 | 5122 | 117 216 | -2950 | -30 363 | -10 022 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | 5 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Jumprava Koncerti"
Pārskats
SIA "Jumprava Koncerti" (reģ. nr. 40103776607) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Stopiņu pag., Līči, Juglas iela 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 184 401 €, par 59,9% mazāk nekā gadu iepriekš (459 614 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 10 022 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 92 201 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 44 593 € un pašu kapitāls 39 153 € (87,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.