Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MoversLV"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 17 500 € (10% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2024
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 22 344 | 22 254 | 31 268 | 63 748 | 53 261 | 68 811 | 89 480 | 108 868 | 146 253 | 190 732 | 120 502 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1344 | 4506 | 10 619 | 13 254 | 6405 | 7612 | 23 642 | 11 297 | 6647 | 44 959 | 124 132 |
| Aktīvi kopā | 23 688 | 26 760 | 41 887 | 77 002 | 59 666 | 76 423 | 113 122 | 120 165 | 152 900 | 235 691 | 244 634 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 14 892 | 9483 | 14 502 | 5984 | 14 191 | 19 267 | 28 316 | 13 307 | 29 922 | 39 492 | 43 523 |
| Ilgtermiņa saistības | 266 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5060 | 5060 | 2203 | 25 260 | 25 202 |
| Saistības kopā | 15 158 | 9483 | 14 502 | 5984 | 14 191 | 19 267 | 33 376 | 18 367 | 32 125 | 64 752 | 68 725 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 8430 | 11 625 | 26 608 | 42 890 | 40 656 | 10 800 | 37 590 | 22 794 | 21 727 | 49 204 | 21 211 |
| Pašu kapitāls kopā | 8530 | 17 277 | 27 385 | 71 018 | 43 456 | 57 156 | 79 746 | 101 798 | 120 775 | 170 009 | 173 720 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 64 730 | 90 271 | 116 572 | 154 860 | 173 729 | 160 752 | 170 044 | 161 986 | 166 896 | 201 397 | 194 854 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 9410 | 11 830 | 33 359 | 50 624 | 41 129 | 12 470 | 37 868 | 23 262 | 34 701 | 51 782 | 24 118 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 8430 | 12 347 | 33 235 | 50 291 | 40 656 | 10 820 | 37 590 | 22 794 | 34 227 | 49 751 | 21 211 |
| Pārskata gada peļņa | 8430 | 11 625 | 26 608 | 42 890 | 40 656 | 10 800 | 37 590 | 22 794 | 21 727 | 49 204 | 21 211 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 5 | 4 | 6 | 4 | 9 | 6 | 4 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 2878 | 16 500 | 0 | 68 218 | 0 | 15 000 | 742 | 2750 | 0 | 17 500 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MoversLV"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MoversLV" (reģ. nr. 40103778114) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Aleksandra Čaka iela 147.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 194 854 €, par 3,2% mazāk nekā gadu iepriekš (201 397 €). No 2014. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 11,7% gadā. 2024. gada peļņa bija 21 211 € (10,9% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (11). 2024. gadā darbinieku skaits bija 4. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 48 714 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 244 634 € un pašu kapitāls 173 720 € (71,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.