SIA "PAS DE MARQUE"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 12 662 | 24 644 | 12 325 | 13 284 | 28 802 | 31 787 | 222 075 | 334 718 | 165 606 | 36 676 | 33 790 | 245 828 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 825 425 | 910 366 | 955 335 | 1 052 689 | 1 179 929 | 2 015 696 | 2 751 712 | 3 071 637 | 3 191 457 | 3 263 321 | 3 277 726 | 6 891 108 |
| Aktīvi kopā | 838 087 | 935 010 | 967 660 | 1 065 973 | 1 208 731 | 2 047 483 | 2 973 787 | 3 406 355 | 3 357 063 | 3 299 997 | 3 311 516 | 7 136 936 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 6104 | 6150 | 6153 | 37 354 | 32 654 | 917 632 | 951 105 | 156 401 | 173 502 | 151 987 | 13 048 | 593 760 |
| Ilgtermiņa saistības | 830 400 | 933 500 | 974 500 | 1 054 500 | 1 220 500 | 1 207 140 | 2 157 140 | 3 447 600 | 3 447 600 | 3 485 571 | 3 709 943 | 3 595 562 |
| Saistības kopā | 836 504 | 939 650 | 980 653 | 1 091 854 | 1 253 154 | 2 124 772 | 3 108 245 | 3 604 001 | 3 621 102 | 3 637 558 | 3 722 991 | 4 189 322 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1217 | -6223 | -8353 | -12 888 | -18 542 | -32 867 | -57 168 | -63 188 | -66 393 | -73 522 | -73 914 | -140 911 |
| Pašu kapitāls kopā | 1583 | -4640 | -12 993 | -25 881 | -44 423 | -77 289 | -134 458 | -197 646 | -264 039 | -337 561 | -411 475 | 2 947 614 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1217 | -964 | -8353 | -12 888 | -18 532 | -21 826 | -41 769 | -15 087 | -18 999 | -19 064 | -19 089 | -70 270 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1217 | -1064 | -8353 | -12 888 | -18 542 | -32 867 | -57 168 | -63 188 | -66 393 | -73 522 | -73 914 | -127 070 |
| Pārskata gada peļņa | -1217 | -6223 | -8353 | -12 888 | -18 542 | -32 867 | -57 168 | -63 188 | -66 393 | -73 522 | -73 914 | -140 911 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "Audēju 11 Hotel" — 2 kopīgas personas
- SIA "International Hotel Operator Company" — 2 kopīgas personas
- SIA "MV HOTELS INVEST" — 2 kopīgas personas
- SIA "MV HOTELS" — 2 kopīgas personas
- SIA "Minsterejas 2" — 2 kopīgas personas
- SIA "Mārstaļu 28" — 2 kopīgas personas
- SIA VAĻŅU 49 — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Audēju 12" — 2 kopīgas personas
- "Rīgas rajona mednieku biedrība"
- Hotel Invest Management SIA
- Hotel Investment Holding SIA
- Latvijas Lauksaimnieks SIA
Kopsavilkums: SIA "PAS DE MARQUE"
Pārskats
SIA "PAS DE MARQUE" (reģ. nr. 40103782571) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības gatve 445 - 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 140 911 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (12). 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 0). 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 7 136 936 € un pašu kapitāls 2 947 614 € (41,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "MV HOTELS".
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.