SIA Distillers RepublicAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 975 | 10 627 | 7119 | 14 622 | 9741 | 23 273 | 10 518 | 13 443 | 38 384 | 49 519 | 59 982 | 88 517 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 2400 | 2400 | 66 015 | 98 893 | 118 250 | 98 450 | 72 188 | 50 779 | 29 086 | 32 978 | 31 458 |
| Aktīvi kopā | 975 | 13 027 | 9519 | 80 637 | 108 634 | 141 523 | 108 968 | 85 631 | 89 163 | 78 605 | 92 960 | 119 975 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 152 | 175 | 10 470 | 5639 | 9503 | 19 661 | 25 793 | 20 134 | 24 577 | 30 713 | 38 242 | 34 721 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 12 000 | 0 | 79 070 | 141 070 | 224 070 | 232 499 | 247 017 | 55 478 | 51 900 | 51 578 | 51 578 |
| Saistības kopā | 152 | 12 175 | 10 470 | 84 709 | 150 573 | 243 731 | 258 292 | 267 151 | 80 055 | 82 613 | 89 820 | 86 299 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -177 | -1971 | -1803 | -3121 | -37 867 | -60 268 | -47 116 | -32 196 | 15 628 | -13 116 | 7148 | 30 536 |
| Pašu kapitāls kopā | 823 | 852 | -951 | -4072 | -41 939 | -102 208 | -149 324 | -181 520 | 9108 | -4008 | 3140 | 33 676 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 1099 | 0 | 6834 | 64 362 | 47 216 | 42 626 | 188 467 | 221 348 | 253 899 | 280 782 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -177 | -1971 | -1801 | -2814 | -37 867 | -59 647 | -46 432 | -31 087 | 15 743 | -12 339 | 7970 | 30 964 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -177 | -1971 | -1803 | -3071 | -37 867 | -60 238 | -47 116 | -32 196 | 15 628 | -13 116 | 7148 | 30 536 |
| Pārskata gada peļņa | -177 | -1971 | -1803 | -3121 | -37 867 | -60 268 | -47 116 | -32 196 | 15 628 | -13 116 | 7148 | 30 536 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "BACKPACKERS PUB" — 2 kopīgas personas
- SIA "WWBH" — 2 kopīgas personas
- SIA AT THE DOG — 2 kopīgas personas
- SIA BANSHEE RIGA — 2 kopīgas personas
- SIA Clayton — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Armoury" — 2 kopīgas personas
- IK "Miklāvs Gints"
- SIA "Food+371"
- SIA Air apartments
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Street Group"
Kopsavilkums: SIA Distillers Republic
Pārskats
SIA Distillers Republic (reģ. nr. 40103783897) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vecpilsētas iela 8A - 8.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 280 782 €, par 10,6% vairāk nekā gadu iepriekš (253 899 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gada peļņa bija 30 536 € (10,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 5. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 56 156 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 119 975 € un pašu kapitāls 33 676 € (28,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (45%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.