SIA "BALTPAL"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 48 000 € (3% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 108 919 | 290 065 | 375 210 | 401 700 | 499 147 | 383 686 | 430 496 | 1 069 488 | 1 707 430 | 1 333 458 | 1 227 042 | 1 170 482 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 63 022 | 131 578 | 110 298 | 98 225 | 193 644 | 551 215 | 566 397 | 496 906 | 442 091 | 398 667 | 371 691 | 289 853 |
| Aktīvi kopā | 171 941 | 421 643 | 485 508 | 499 925 | 692 791 | 934 901 | 996 893 | 1 566 394 | 2 149 521 | 1 732 125 | 1 598 733 | 1 460 335 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 151 273 | 244 717 | 221 072 | 250 984 | 223 379 | 336 422 | 393 358 | 479 013 | 225 151 | 181 593 | 218 031 | 199 131 |
| Ilgtermiņa saistības | 1623 | 93 547 | 135 353 | 70 086 | 7482 | 257 080 | 232 604 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 000 |
| Saistības kopā | 152 896 | 338 264 | 356 425 | 321 070 | 230 861 | 593 502 | 625 962 | 479 013 | 225 151 | 181 593 | 218 031 | 239 131 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 12 538 | 62 119 | 46 468 | 49 772 | 283 075 | 55 519 | 29 532 | 716 450 | 936 996 | 26 162 | -151 830 | -111 498 |
| Pašu kapitāls kopā | 15 338 | 77 457 | 129 083 | 178 855 | 461 930 | 341 399 | 370 931 | 1 087 381 | 1 924 370 | 1 550 532 | 1 380 702 | 1 221 204 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 623 487 | 1 646 233 | 1 881 002 | 2 566 580 | 3 342 681 | 2 715 930 | 2 428 004 | 4 817 881 | 6 198 950 | 4 499 856 | 3 956 495 | 3 568 209 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 14 756 | 72 230 | 59 855 | 64 836 | 285 426 | 58 273 | 36 709 | 722 834 | 962 205 | 114 682 | -165 514 | -113 824 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 14 756 | 71 855 | 55 784 | 61 360 | 283 340 | 55 569 | 29 532 | 716 450 | 961 996 | 126 162 | -147 330 | -99 498 |
| Pārskata gada peļņa | 12 538 | 62 119 | 46 468 | 49 772 | 283 075 | 55 519 | 29 532 | 716 450 | 936 996 | 26 162 | -151 830 | -111 498 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 12 | 27 | 27 | 27 | 29 | 31 | 31 | 36 | 39 | 39 | 39 | 39 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 176 050 | 0 | 0 | 100 007 | 400 000 | 18 000 | 48 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MGSLV" — 2 kopīgas personas
Kopsavilkums: SIA "BALTPAL"
Pārskats
SIA "BALTPAL" (reģ. nr. 40103785008) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Aizkraukles nov., Koknese, 1905. gada iela 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 568 209 €, par 9,8% mazāk nekā gadu iepriekš (3 956 495 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 17,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 111 498 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 39. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 91 493 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 460 335 € un pašu kapitāls 1 221 204 € (83,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.