SIA "JOMAS 19"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 432 | 755 | 36 750 | 36 750 | 74 762 | 519 746 | 496 142 | 653 229 | 409 234 | 379 354 | 25 160 | 117 613 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 364 085 | 364 392 | 328 257 | 328 257 | 440 815 | 567 905 | 831 915 | 1 027 513 | 1 027 385 | 781 878 | 914 685 | 636 507 |
| Aktīvi kopā | 364 517 | 365 147 | 365 007 | 365 007 | 515 577 | 1 087 651 | 1 328 057 | 1 680 742 | 1 436 619 | 1 161 232 | 939 845 | 754 120 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 1030 | 363 750 | 363 750 | 582 310 | 389 155 | 357 880 | 649 357 | 411 266 | 505 385 | 313 200 | 177 936 |
| Ilgtermiņa saistības | 362 097 | 361 574 | 0 | 0 | 0 | 559 465 | 849 559 | 946 776 | 1 040 205 | 75 539 | 46 277 | 0 |
| Saistības kopā | 362 097 | 362 604 | 363 750 | 363 750 | 582 310 | 948 620 | 1 207 439 | 1 596 133 | 1 451 471 | 580 924 | 359 477 | 177 936 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -380 | 123 | -1336 | -1336 | -69 326 | 207 100 | -18 414 | -36 009 | -99 537 | 595 160 | 61 | -4184 |
| Pašu kapitāls kopā | 2420 | 2543 | 1257 | 1257 | -66 733 | 139 031 | 120 618 | 84 609 | -14 852 | 580 308 | 580 368 | 576 184 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 6140 | 6260 | 6260 | 0 | 331 233 | 0 | 0 | 13 430 | 1 056 416 | 211 765 | 408 977 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -380 | 171 | -1286 | -1286 | -69 326 | 251 009 | -6569 | -28 701 | -31 652 | 686 756 | 3074 | 893 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -380 | 173 | -1286 | -1286 | -69 326 | 207 100 | -16 045 | -28 701 | -93 216 | 607 575 | 3074 | 893 |
| Pārskata gada peļņa | -380 | 123 | -1336 | -1336 | -69 326 | 207 100 | -18 414 | -36 009 | -99 537 | 595 160 | 61 | -4184 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 8 | 8 | 4 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "JOMAS 19"
Pārskats
SIA "JOMAS 19" (reģ. nr. 40103787009) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Jūrmala, Jomas iela 11/13 - 16.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 408 977 €, par 93,1% vairāk nekā gadu iepriekš (211 765 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 4184 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 754 120 € un pašu kapitāls 576 184 € (76,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.