SIA "Medusa Project"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2024
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 818 477 | 630 020 | 631 385 | 646 561 | 1 156 908 | 642 729 | 718 789 | 3 284 700 | 4 858 454 | 3 956 595 | 2 171 823 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 349 648 | 280 606 | 313 881 | 583 430 | 770 569 | 857 989 | 708 243 | 300 436 | 854 260 | 837 817 | 1 021 019 |
| Aktīvi kopā | 1 168 125 | 910 626 | 945 266 | 1 229 991 | 1 927 477 | 1 500 718 | 1 427 032 | 3 585 136 | 5 712 714 | 4 794 412 | 3 192 842 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1 324 983 | 2 101 859 | 476 495 | 2 174 580 | 2 859 830 | 2 371 106 | 2 219 392 | 1 833 918 | 1 189 149 | 759 865 | 731 106 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 1 414 336 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1 324 983 | 2 101 859 | 1 890 831 | 2 174 580 | 2 859 830 | 2 371 106 | 2 219 392 | 1 833 918 | 1 189 149 | 759 865 | 731 106 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -159 658 | -1 128 071 | 339 364 | 976 | 12 236 | 61 965 | 78 028 | 2 543 578 | 2 772 347 | -489 018 | -1 572 811 |
| Pašu kapitāls kopā | -156 858 | -1 284 929 | -945 565 | -944 589 | -932 353 | -870 388 | -792 360 | 1 751 218 | 4 523 565 | 4 034 547 | 2 461 736 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 48 309 | 554 353 | 1 347 355 | 2 117 294 | 2 667 046 | 2 029 696 | 1 568 482 | 1 208 608 | 58 962 | 181 442 | 637 714 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -151 886 | -1 093 445 | 377 902 | 48 039 | 60 989 | 107 364 | 122 431 | 2 578 244 | 2 804 042 | -504 497 | -1 572 054 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -159 658 | -1 128 071 | 339 364 | 10 535 | 23 420 | 71 045 | 86 980 | 2 551 361 | 2 779 227 | -488 017 | -1 550 429 |
| Pārskata gada peļņa | -159 658 | -1 128 071 | 339 364 | 976 | 12 236 | 61 965 | 78 028 | 2 543 578 | 2 772 347 | -489 018 | -1 572 811 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 8 | 20 | 30 | 30 | 34 | 30 | 30 | 29 | 33 | 31 | 38 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Medusa Project"
Pārskats
SIA "Medusa Project" (reģ. nr. 40103797863) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Tērbatas iela 14 - 3.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 637 714 €, par 251% vairāk nekā gadu iepriekš (181 442 €). No 2014. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 29,4% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 1 572 811 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 7 no 11 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 38 (gadu iepriekš 31). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 16 782 €. 2024. gada beigās bilances kopsumma bija 3 192 842 € un pašu kapitāls 2 461 736 € (77,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (65%) pieder privātpersonai. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.