Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Regman Tehnika"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3806 | 224 851 | 212 737 | 75 042 | 121 100 | 462 097 | 159 891 | 90 176 | 91 338 | 112 001 | 68 731 | 39 374 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 3620 | 127 428 | 145 741 | 216 182 | 74 606 | 55 847 | 101 499 | 92 514 | 48 404 | 136 963 | 124 090 |
| Aktīvi kopā | 3806 | 228 471 | 340 165 | 220 783 | 337 282 | 536 703 | 215 738 | 191 675 | 183 852 | 160 405 | 205 694 | 163 464 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 778 | 53 123 | 148 644 | 31 508 | 49 911 | 135 720 | 67 789 | 135 143 | 123 676 | 155 598 | 169 706 | 157 741 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 167 648 | 67 648 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 778 | 53 123 | 148 644 | 31 508 | 49 911 | 303 368 | 135 437 | 135 143 | 123 676 | 155 598 | 169 706 | 157 741 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 28 | 172 305 | 186 867 | 186 275 | 98 096 | 132 239 | 77 301 | -23 769 | 3645 | 1807 | 31 181 | -30 265 |
| Pašu kapitāls kopā | 3028 | 175 333 | 189 867 | 189 275 | 287 371 | 233 335 | 80 301 | 56 532 | 60 176 | 4807 | 35 988 | 5723 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 3006 | 167 950 | 37 301 | 266 172 | 368 701 | 654 810 | 551 520 | 433 300 | 493 915 | 604 045 | 596 980 | 582 344 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 33 | 173 365 | -42 401 | 18 408 | 98 423 | 132 528 | 133 893 | -21 370 | 3780 | 16 101 | 31 181 | -30 265 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 33 | 173 098 | 186 867 | 187 257 | 98 143 | 132 239 | 134 885 | -23 769 | 3668 | 16 101 | 31 181 | -30 265 |
| Pārskata gada peļņa | 28 | 172 305 | 186 867 | 186 275 | 98 096 | 132 239 | 77 301 | -23 769 | 3645 | 1807 | 31 181 | -30 265 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 3 | 11 | 11 | 12 | 14 | 16 | 16 | 17 | 15 | 15 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 172 333 | 186 867 | 0 | 186 275 | 230 335 | 0 | 0 | 57 176 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MIMEKS" — 5 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MK TRADE" — 5 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MKT group" — 5 kopīgas personas
- SIA "RATOBIA" — 2 kopīgas personas
- "EBREJU APBEDĪŠANAS IESTĀDE "HEVRA KADIŠO""
- "Ebreju slimnīcas "Linas Hacedek" biedrība"
- Dzīvokļu īpašnieku biedrība "Blaumaņa 3"
- Latvijas Ebreju kopiena
- Rīgas ebreju kopienas izglītības atbalsta fonds "MILEV EL LEV"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SPARITTES"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SkillsLab"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TK GROUP"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Regman Tehnika"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Regman Tehnika" (reģ. nr. 40103799205) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Latgales iela 240 - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 582 344 €, par 2,5% mazāk nekā gadu iepriekš (596 980 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 61,4% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 30 265 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 10 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 15. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 38 823 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 163 464 € un pašu kapitāls 5723 € (3,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 5. Lielākā līdzdalība (27,4%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.