FUCHS LUBRICANTS LATVIA SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 100 000 € (20% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 486 425 | 390 968 | 356 284 | 432 651 | 521 131 | 473 607 | 471 934 | 557 069 | 712 051 | 754 141 | 647 635 | 672 867 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 3695 | 11 808 | 53 924 | 35 564 | 18 053 | 1992 | 1104 | 403 | 4262 | 3118 | 1478 | 476 |
| Aktīvi kopā | 490 120 | 402 776 | 410 208 | 468 215 | 539 184 | 475 599 | 473 038 | 557 472 | 716 313 | 757 259 | 649 113 | 673 343 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 479 508 | 391 897 | 385 577 | 424 928 | 455 343 | 367 887 | 381 621 | 391 318 | 462 569 | 368 692 | 143 307 | 136 654 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 479 508 | 391 897 | 385 577 | 424 928 | 455 343 | 367 887 | 381 621 | 391 318 | 462 569 | 368 692 | 143 307 | 136 654 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 7812 | 267 | 7053 | 8226 | 50 842 | 30 823 | -16 295 | 74 736 | 87 591 | 134 823 | 117 239 | 130 883 |
| Pašu kapitāls kopā | 10 612 | 10 879 | 17 932 | 26 158 | 76 889 | 107 712 | 91 417 | 166 154 | 253 744 | 388 567 | 505 806 | 536 689 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1 093 839 | 912 722 | 1 143 975 | 1 153 622 | 1 258 283 | 1 233 413 | 1 097 224 | 1 258 624 | 1 559 768 | 1 895 287 | 1 739 174 | 1 839 324 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 8486 | 5282 | 23 175 | 16 037 | 58 301 | 33 690 | -13 985 | 77 086 | 91 040 | 147 264 | 125 935 | 154 772 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 10 856 | 889 | 16 415 | 8559 | 50 842 | 31 427 | -16 295 | 74 880 | 88 167 | 134 917 | 117 833 | 154 206 |
| Pārskata gada peļņa | 7812 | 267 | 7053 | 8226 | 50 842 | 30 823 | -16 295 | 74 736 | 87 591 | 134 823 | 117 239 | 130 883 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TRANSIMEX"
- SIA OAK Integrator Products
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "VSA SERVISS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MEXXIN"
- "OAK Integrator Solutions" SIA
- ColliCare Logistics SIA
- Inova para medical SIA
- SIA "VDV Trans"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TRUCK & AUTO"
- SIA "OSSO"
Kopsavilkums: FUCHS LUBRICANTS LATVIA SIA
Pārskats
FUCHS LUBRICANTS LATVIA SIA (reģ. nr. 40103809166) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mežkalna iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 839 324 €, par 5,8% vairāk nekā gadu iepriekš (1 739 174 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 4,8% gadā. 2025. gada peļņa bija 130 883 € (7,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 11 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 613 108 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 673 343 € un pašu kapitāls 536 689 € (79,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir FUCHS SE.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.