SIA "S24 Management"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 45 492 | 49 502 | 248 479 | 105 507 | 81 811 | 117 629 | 205 546 | 346 261 | 348 845 | 295 723 | 386 642 | 116 554 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 451 | 8541 | 110 876 | 1 410 677 | 2 237 269 | 2 102 369 | 1 973 914 | 1 454 887 | 1 362 587 | 1 270 746 | 1368 | 17 096 |
| Aktīvi kopā | 45 943 | 58 043 | 359 355 | 1 516 184 | 2 319 080 | 2 219 998 | 2 179 460 | 1 801 148 | 1 711 432 | 1 566 469 | 388 010 | 133 650 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 183 | 91 | 40 495 | 103 397 | 38 812 | 71 118 | 68 408 | 82 734 | 92 744 | 55 968 | 183 036 | 21 116 |
| Ilgtermiņa saistības | 50 018 | 90 109 | 380 335 | 1 511 318 | 2 446 301 | 2 344 772 | 2 347 115 | 1 940 188 | 1 835 000 | 1 610 000 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 50 201 | 90 200 | 420 830 | 1 614 715 | 2 485 113 | 2 415 890 | 2 415 523 | 2 022 922 | 1 927 744 | 1 665 968 | 183 036 | 21 116 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -9408 | -29 326 | -27 741 | -37 056 | -67 502 | -29 859 | -40 171 | 14 289 | 5462 | 116 813 | 304 473 | -92 440 |
| Pašu kapitāls kopā | -4408 | -33 734 | -61 475 | -98 531 | -166 033 | -195 892 | -236 063 | -221 774 | -216 312 | -99 499 | 204 974 | 112 534 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 67 291 | 341 817 | 371 153 | 409 521 | 418 702 | 484 161 | 252 931 | 169 074 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -9390 | -29 235 | -27 515 | -36 073 | -65 023 | -26 809 | -37 242 | 16 616 | 44 593 | 116 813 | 304 473 | -92 440 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9408 | -29 326 | -27 741 | -37 056 | -67 006 | -29 249 | -39 585 | 14 289 | 5462 | 116 813 | 304 473 | -92 440 |
| Pārskata gada peļņa | -9408 | -29 326 | -27 741 | -37 056 | -67 502 | -29 859 | -40 171 | 14 289 | 5462 | 116 813 | 304 473 | -92 440 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 2 | 5 | 10 | 13 | 12 | 13 | 13 | 13 | 12 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "S24 Management"
Pārskats
SIA "S24 Management" (reģ. nr. 40103815887) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Skolas iela 24.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 169 074 €, par 33,2% mazāk nekā gadu iepriekš (252 931 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 92 440 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 12 (gadu iepriekš 13). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 14 090 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 133 650 € un pašu kapitāls 112 534 € (84,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.