SIA "Mode300"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 121 433 | 162 282 | 212 140 | 327 916 | 226 127 | 120 983 | 81 322 | 94 652 | 71 299 | 55 617 | 34 163 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1649 | 1097 | 779 | 3374 | 2779 | 2036 | 1287 | 538 | 0 | 0 | 329 |
| Aktīvi kopā | 123 082 | 163 379 | 212 919 | 331 290 | 228 906 | 123 019 | 82 609 | 95 190 | 71 299 | 55 617 | 34 492 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 394 402 | 902 876 | 1 684 939 | 2 649 663 | 3 324 261 | 3 786 259 | 3 874 728 | 4 115 980 | 4 282 151 | 4 429 188 | 4 546 718 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 394 402 | 902 876 | 1 684 939 | 2 649 663 | 3 324 261 | 3 786 259 | 3 874 728 | 4 115 980 | 4 282 151 | 4 429 188 | 4 546 718 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -275 720 | -468 177 | -732 523 | -846 353 | -776 983 | -567 885 | -128 879 | -228 671 | -190 063 | -162 719 | -138 654 |
| Pašu kapitāls kopā | -271 320 | -739 497 | -1 472 020 | -2 318 373 | -3 095 355 | -3 663 240 | -3 792 119 | -4 020 790 | -4 210 852 | -4 373 571 | -4 512 226 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 558 231 | 620 129 | 520 602 | 608 912 | 794 243 | 665 567 | 435 642 | 391 923 | 367 610 | 358 661 | 349 922 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -270 175 | -459 996 | -729 271 | -842 195 | -772 374 | -564 044 | -126 824 | -228 206 | -189 758 | -162 603 | -138 417 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -275 720 | -468 177 | -732 523 | -846 353 | -776 983 | -567 885 | -128 879 | -228 671 | -190 063 | -162 719 | -138 654 |
| Pārskata gada peļņa | -275 720 | -468 177 | -732 523 | -846 353 | -776 983 | -567 885 | -128 879 | -228 671 | -190 063 | -162 719 | -138 654 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 12 | 13 | 13 | 15 | 16 | 15 | 10 | 13 | 12 | 12 | 11 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Mode300"
Pārskats
SIA "Mode300" (reģ. nr. 40103816628) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Barona iela 36 - 3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 349 922 €, par 2,4% mazāk nekā gadu iepriekš (358 661 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 4,6% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2015–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 138 654 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (11). 2025. gadā darbinieku skaits bija 11 (gadu iepriekš 12). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 31 811 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-4 512 226 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.