SIA F-ProductionAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 8120 | 3659 | 67 493 | 214 028 | 435 989 | 608 150 | 254 812 | 390 250 | 515 171 | 402 066 | 244 132 | 138 418 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 89 069 | 48 035 | 100 808 | 494 | 1329 | 9354 | 11 201 | 8543 | 5745 | 2545 |
| Aktīvi kopā | 8120 | 3659 | 156 562 | 262 063 | 536 797 | 608 644 | 256 141 | 399 604 | 526 372 | 410 609 | 249 877 | 140 963 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3703 | 3866 | 21 740 | 54 862 | 163 983 | 401 199 | 15 934 | 176 579 | 217 945 | 143 483 | 56 763 | 76 413 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 6000 | 126 000 | 201 000 | 126 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 3703 | 9866 | 147 740 | 255 862 | 289 983 | 401 199 | 15 934 | 176 579 | 217 945 | 143 483 | 56 763 | 76 413 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -5583 | -10 624 | 15 078 | -2621 | 240 613 | 80 633 | 219 962 | 62 818 | 85 402 | -41 301 | -74 012 | -128 564 |
| Pašu kapitāls kopā | 4417 | -6207 | 8822 | 6201 | 246 814 | 207 445 | 240 207 | 223 025 | 308 427 | 267 126 | 193 114 | 64 550 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 134 569 | 341 954 | 13 038 899 | 21 144 051 | 468 636 | 317 897 | 677 883 | 307 475 | 321 120 | 105 273 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -5583 | -10 624 | 15 024 | -4858 | 309 282 | 62 906 | 267 420 | 83 417 | 85 695 | -40 945 | -73 700 | -128 265 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -5583 | -10 624 | 15 893 | -2621 | 255 939 | 119 337 | 267 265 | 83 417 | 85 695 | -40 945 | -73 700 | -128 265 |
| Pārskata gada peļņa | -5583 | -10 624 | 15 078 | -2621 | 240 613 | 80 633 | 219 962 | 62 818 | 85 402 | -41 301 | -74 012 | -128 564 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | 7 | 8 | 8 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 120 002 | 187 200 | 80 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA F-Production
Pārskats
SIA F-Production (reģ. nr. 40103821008) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Valdemāra iela 33 - 30.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 105 273 €, par 67,2% mazāk nekā gadu iepriekš (321 120 €). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 128 564 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 17 546 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 140 963 € un pašu kapitāls 64 550 € (45,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (43,5%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.