SIA MOLOAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 616 | 2390 | 6285 | 17 334 | 15 125 | 42 312 | 46 117 | 86 509 | 86 261 | 108 544 | 134 607 | 166 593 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 6518 | 3673 | 23 557 | 38 448 | 53 005 | 91 950 | 170 679 | 202 455 | 237 704 | 274 452 |
| Aktīvi kopā | 616 | 2390 | 12 803 | 21 007 | 38 682 | 80 760 | 99 122 | 178 459 | 256 940 | 310 999 | 372 311 | 441 045 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 529 | 851 | 4780 | 14 805 | 17 801 | 33 877 | 39 955 | 81 045 | 70 531 | 75 448 | 112 364 | 98 144 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 3823 | 0 | 13 640 | 15 644 | 9595 | 2310 | 40 825 | 15 264 | 29 291 | 64 561 |
| Saistības kopā | 529 | 851 | 8603 | 14 805 | 31 441 | 49 521 | 49 550 | 83 355 | 111 356 | 90 712 | 141 655 | 162 705 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 86 | 1452 | 3750 | 2001 | 1039 | 23 998 | 21 334 | 45 532 | 50 480 | 74 703 | 10 369 | 47 684 |
| Pašu kapitāls kopā | 87 | 1539 | 4200 | 6202 | 7241 | 31 239 | 49 572 | 95 104 | 145 584 | 220 287 | 230 656 | 278 340 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 1562 | 12 854 | 48 001 | 48 523 | 69 089 | 197 878 | 382 366 | 504 384 | 624 618 | 667 336 | 677 846 | 769 455 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 86 | 1452 | 3923 | 2291 | 1930 | 25 235 | 24 293 | 47 946 | 53 038 | 78 431 | 14 609 | 49 424 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 86 | 1452 | 3750 | 2001 | 1039 | 23 998 | 22 084 | 45 532 | 50 480 | 74 703 | 10 369 | 47 684 |
| Pārskata gada peļņa | 86 | 1452 | 3750 | 2001 | 1039 | 23 998 | 21 334 | 45 532 | 50 480 | 74 703 | 10 369 | 47 684 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 5 | 5 | 5 | 10 | 26 | 30 | 33 | 29 | 34 | 32 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 1089 | 0 | 0 | 0 | 3001 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA MOLO
Pārskats
SIA MOLO (reģ. nr. 40103825194) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Sergeja Eizenšteina iela 45 - 132.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 769 455 €, par 13,5% vairāk nekā gadu iepriekš (677 846 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 75,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gada peļņa bija 47 684 € (6,2% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (12). 2025. gadā darbinieku skaits bija 32 (gadu iepriekš 34). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 24 045 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 441 045 € un pašu kapitāls 278 340 € (63,1% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.