Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MultiSales Grupa"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 356 | 607 | 1389 | 4604 | 886 | 507 | 3428 | 7122 | 27 605 | 40 395 | 42 756 | 44 310 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 218 | 93 | 512 | 232 | 0 | 54 | 41 171 | 247 741 | 435 067 | 618 535 | 581 848 |
| Aktīvi kopā | 356 | 825 | 1482 | 5116 | 1118 | 507 | 3482 | 48 293 | 275 346 | 475 462 | 661 291 | 626 158 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 0 | 694 | 708 | 1974 | 1099 | 1806 | 3160 | 1172 | 4252 | 64 038 | 178 716 | 161 162 |
| Ilgtermiņa saistības | 217 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48 650 | 265 284 | 403 595 | 498 220 | 551 038 |
| Saistības kopā | 217 | 694 | 708 | 1974 | 1099 | 1806 | 3160 | 49 822 | 269 536 | 467 633 | 676 936 | 712 200 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 129 | -8 | 643 | 2368 | -3152 | -1318 | 1621 | -1851 | 7339 | 2019 | -23 474 | -70 397 |
| Pašu kapitāls kopā | 139 | 131 | 774 | 3142 | 19 | -1299 | 322 | -1529 | 5810 | 7829 | -15 645 | -86 042 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 2409 | 16 489 | 21 333 | 29 935 | 26 597 | 23 427 | 21 425 | 8114 | 61 327 | 185 260 | 190 453 | 131 724 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 129 | -8 | 683 | 2403 | -3152 | -1318 | 1621 | -1851 | 7339 | 2019 | -23 474 | -70 397 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 129 | -8 | 643 | 2368 | -3152 | -1318 | 1621 | -1851 | 7339 | 2019 | -23 474 | -70 397 |
| Pārskata gada peļņa | 129 | -8 | 643 | 2368 | -3152 | -1318 | 1621 | -1851 | 7339 | 2019 | -23 474 | -70 397 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 4 | 4 | 7 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MultiSales Grupa"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MultiSales Grupa" (reģ. nr. 40103825546) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Tukuma nov., Smārdes pag., "Guntiņas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 131 724 €, par 30,8% mazāk nekā gadu iepriekš (190 453 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 43,9% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 70 397 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 32 931 €.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-86 042 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.