Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Esthetique Medicale"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 1181 € (3% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 16 133 | 7548 | 12 991 | 8690 | 18 379 | 4512 | 2704 | 9305 | 31 489 | 24 883 | 53 987 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 25 680 | 30 672 | 48 376 | 36 742 | 36 902 | 37 582 | 45 864 | 51 877 | 135 444 | 111 418 | 90 081 |
| Aktīvi kopā | 41 813 | 38 220 | 61 367 | 45 432 | 55 281 | 42 094 | 48 568 | 61 182 | 166 933 | 136 301 | 144 068 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 38 984 | 18 425 | 25 561 | 21 820 | 48 500 | 50 470 | 43 611 | 49 578 | 163 347 | 91 191 | 71 414 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 38 984 | 18 425 | 25 561 | 21 820 | 48 500 | 50 470 | 43 611 | 49 578 | 163 347 | 91 191 | 71 414 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1413 | 15 580 | 16 011 | -3305 | 7284 | -15 157 | 13 420 | 6647 | -8019 | 41 525 | 28 725 |
| Pašu kapitāls kopā | 1415 | 19 795 | 35 806 | 23 612 | 6781 | -8376 | 4957 | 11 604 | 3586 | 45 110 | 72 654 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 61 682 | 83 772 | 118 051 | 126 774 | 143 234 | 114 576 | 48 151 | 133 467 | 140 685 | 227 496 | 227 246 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1413 | 16 162 | 18 061 | -2967 | 8387 | -14 430 | 13 677 | 6639 | -7996 | 41 525 | 29 056 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1413 | 16 162 | 17 356 | -3305 | 7284 | -15 157 | 13 420 | 6647 | -8019 | 41 525 | 28 725 |
| Pārskata gada peļņa | 1413 | 15 580 | 16 011 | -3305 | 7284 | -15 157 | 13 420 | 6647 | -8019 | 41 525 | 28 725 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 13 | 14 | 12 | 10 | 10 | 10 | 8 | 9 | 7 | 6 | 6 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 8889 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1181 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Esthetique Medicale"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Esthetique Medicale" (reģ. nr. 40103827104) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Bruņinieku iela 21.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 227 246 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,9% gadā. 2025. gada peļņa bija 28 725 € (12,6% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 6. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 37 874 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 144 068 € un pašu kapitāls 72 654 € (50,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.