Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KennaR"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2663 | 5496 | 12 860 | 13 272 | 7447 | 30 478 | 861 | 4540 | 3592 | 8028 | 15 939 | 15 773 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 21 074 | 20 519 | 17 429 | 16 184 | 23 206 | 33 722 | 52 257 | 71 711 | 115 086 | 136 261 | 165 720 |
| Aktīvi kopā | 2663 | 26 570 | 33 379 | 30 701 | 23 631 | 53 684 | 34 583 | 56 797 | 75 303 | 123 114 | 152 200 | 181 493 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2760 | 4172 | 12 748 | 13 181 | 10 686 | 46 008 | 30 901 | 71 982 | 89 137 | 142 430 | 71 061 | 92 480 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 22 884 | 21 649 | 18 326 | 3433 | 3520 | 47 981 | 54 550 | 78 795 | 77 824 | 176 790 | 171 526 |
| Saistības kopā | 2760 | 27 056 | 34 397 | 31 507 | 14 119 | 49 528 | 78 882 | 126 532 | 167 932 | 220 254 | 247 851 | 264 006 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -102 | -389 | -3531 | -1888 | 1118 | 531 | -48 455 | -26 436 | -22 895 | -4511 | -18 511 | 13 138 |
| Pašu kapitāls kopā | -97 | -486 | -1018 | -806 | 9512 | 4156 | -44 299 | -69 735 | -92 629 | -97 140 | -95 651 | -82 513 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 327 | 5865 | 14 929 | 19 166 | 18 884 | 20 801 | 41 226 | 46 452 | 83 191 | 97 592 | 180 225 | 342 978 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -102 | -389 | -2172 | -1888 | 1118 | 531 | -47 365 | -23 492 | -21 870 | -4511 | -18 491 | 17 581 |
| EBITDA | -102 | -389 | 1441 | 2098 | 1793 | 1206 | -46 815 | -23 125 | -20 406 | -2220 | -12 053 | 27 342 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -102 | -389 | -2929 | -1888 | 1118 | 531 | -48 455 | -26 436 | -22 895 | -4511 | -18 511 | 13 138 |
| Pārskata gada peļņa | -102 | -389 | -3531 | -1888 | 1118 | 531 | -48 455 | -26 436 | -22 895 | -4511 | -18 511 | 13 138 |
| Darbaspēka izmaksas | 204 | 1120 | 2644 | 1843 | 2136 | 6407 | 11 126 | 9715 | 13 505 | 18 940 | 42 531 | 76 435 |
| Nolietojums | 0 | 0 | 3613 | 3986 | 675 | 675 | 550 | 367 | 1464 | 2291 | 6438 | 9761 |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 4 | 4 | 3 | 3 | 4 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5887 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KennaR"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KennaR" (reģ. nr. 40103831449) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Smiltenes nov., Brantu pag., "Brantu muiža".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 342 978 €, par 90,3% vairāk nekā gadu iepriekš (180 225 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 88,2% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2025). 2025. gada peļņa bija 13 138 € (3,8% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 48 997 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (72,8%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-82 513 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.