SIA DC propertiesAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 18 861 | 15 725 | 24 039 | 42 485 | 73 565 | 73 696 | 43 595 | 73 612 | 62 501 | 93 637 | 72 975 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 715 448 | 1 177 287 | 1 720 469 | 1 672 121 | 1 610 420 | 1 548 719 | 1 495 818 | 1 431 100 | 1 390 403 | 1 324 280 | 1 260 923 |
| Aktīvi kopā | 734 309 | 1 193 012 | 1 744 508 | 1 714 606 | 1 683 985 | 1 622 415 | 1 539 413 | 1 504 712 | 1 452 904 | 1 417 917 | 1 333 898 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3912 | 17 656 | 39 227 | 38 804 | 37 416 | 40 360 | 43 741 | 42 251 | 37 448 | 55 112 | 114 976 |
| Ilgtermiņa saistības | 768 132 | 1 270 473 | 1 839 128 | 1 536 565 | 1 477 382 | 1 396 206 | 1 311 577 | 1 264 789 | 1 209 125 | 1 156 883 | 982 424 |
| Saistības kopā | 772 044 | 1 288 129 | 1 878 355 | 1 575 369 | 1 514 798 | 1 436 566 | 1 355 318 | 1 307 040 | 1 246 573 | 1 211 995 | 1 097 400 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -40 735 | -61 680 | -38 730 | 18 084 | 29 950 | 16 662 | -1754 | 13 577 | 8659 | -409 | 30 576 |
| Pašu kapitāls kopā | -37 735 | -95 117 | -133 847 | 139 237 | 169 187 | 185 849 | 184 095 | 197 672 | 206 331 | 205 922 | 236 498 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 42 014 | 1132 | 86 092 | 226 849 | 232 436 | 216 827 | 226 297 | 251 195 | 244 872 | 233 109 | 281 387 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -3308 | -39 126 | -10 478 | 48 258 | 78 218 | 63 295 | 41 421 | 54 838 | 48 917 | 37 417 | 58 176 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -36 437 | -61 680 | -38 730 | 18 084 | 29 950 | 16 662 | -1754 | 13 577 | 8659 | -409 | 31 263 |
| Pārskata gada peļņa | -40 735 | -61 680 | -38 730 | 18 084 | 29 950 | 16 662 | -1754 | 13 577 | 8659 | -409 | 30 576 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "4E assets" — 4 kopīgas personas
- SIA "E47" — 4 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PINUS E" — 4 kopīgas personas
- SIA "Vējbrieži" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Reģionālais kredītu nams" — 2 kopīgas personas
- Dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "KR.VALDEMĀRA 67"
- Latvijas Formula Kite Asociācija
- Latvijas Kalnu divriteņu federācija
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "MEŽA STĀRĶI"
Kopsavilkums: SIA DC properties
Pārskats
SIA DC properties (reģ. nr. 40103833806) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kaļķu iela 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 281 387 €, par 20,7% vairāk nekā gadu iepriekš (233 109 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,9% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2015–2025). 2025. gada peļņa bija 30 576 € (10,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 281 387 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 333 898 € un pašu kapitāls 236 498 € (17,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (25%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.