SIA "Derma Clinic Riga"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 69 999 € (16% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 25 620 | 23 477 | 41 114 | 102 919 | 131 498 | 164 468 | 251 797 | 385 365 | 382 611 | 371 098 | 430 357 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 41 194 | 85 727 | 100 833 | 76 207 | 56 369 | 69 705 | 55 587 | 37 614 | 167 442 | 140 744 | 132 611 |
| Aktīvi kopā | 66 814 | 109 204 | 141 947 | 179 126 | 187 867 | 234 173 | 307 384 | 422 979 | 550 053 | 511 842 | 562 968 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 32 402 | 37 704 | 43 812 | 37 930 | 38 100 | 34 405 | 40 922 | 52 864 | 129 368 | 78 359 | 78 671 |
| Ilgtermiņa saistības | 28 538 | 42 835 | 46 410 | 28 420 | 5271 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 60 940 | 80 539 | 90 222 | 66 350 | 43 371 | 34 405 | 40 922 | 52 864 | 129 368 | 78 359 | 78 671 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 3074 | 22 791 | 27 060 | 66 049 | 75 647 | 55 272 | 96 694 | 153 653 | 110 570 | 82 798 | 120 813 |
| Pašu kapitāls kopā | 5874 | 28 665 | 51 725 | 112 776 | 144 496 | 199 768 | 266 462 | 370 115 | 420 685 | 433 483 | 484 297 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 85 256 | 252 682 | 334 525 | 474 379 | 523 479 | 490 303 | 669 036 | 882 393 | 910 401 | 918 477 | 897 434 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4103 | 24 131 | 29 384 | 67 211 | 76 506 | 55 493 | 104 252 | 166 154 | 125 570 | 100 298 | 138 313 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 3074 | 22 791 | 27 896 | 66 049 | 75 647 | 55 272 | 104 194 | 166 154 | 125 570 | 100 298 | 138 313 |
| Pārskata gada peļņa | 3074 | 22 791 | 27 060 | 66 049 | 75 647 | 55 272 | 96 694 | 153 653 | 110 570 | 82 798 | 120 813 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 14 | 15 | 19 | 17 | 16 | 16 | 18 | 18 | 20 | 20 | 18 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 4000 | 4998 | 43 927 | 0 | 30 000 | 50 000 | 60 000 | 70 000 | 69 999 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "Dermatologi pret ādas vēzi"
- "Latvijas Dermaskopijas biedrība"
- "Medicīnas attīstības platforma"
- "Medicīnas tūrisma biedrība"
- "Partneri M.E.S." , SIA
- Latvijas Estētiskās Medicīnas asociācija
- Latvijas Kurortoloģijas Asociācija
- SIA "A & A partneri"
- SIA "Capital Clinic Riga"
- SIA "Dinastija"
- SIA "MR Konsultants"
- SIA "PRIVĀTKLĪNIKA "ĢIMENES VESELĪBA""
Kopsavilkums: SIA "Derma Clinic Riga"
Pārskats
SIA "Derma Clinic Riga" (reģ. nr. 40103834591) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Grebenščikova iela 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 897 434 €, par 2,3% mazāk nekā gadu iepriekš (918 477 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 26,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 120 813 € (13,5% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (11). 2025. gadā darbinieku skaits bija 18 (gadu iepriekš 20). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 49 857 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 562 968 € un pašu kapitāls 484 297 € (86,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (60%): VESELĪBAS CENTRS 4, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.