G4U SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 11 305 | 16 335 | 153 | 3431 | 5559 | 33 602 | 66 914 | 112 178 | 144 530 | 306 624 | 290 132 | 202 010 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 849 | 455 | 4810 | 4810 | 5810 | 27 316 | 41 860 | 32 765 | 25 888 | 24 798 | 23 708 | 62 234 |
| Aktīvi kopā | 12 154 | 16 790 | 4963 | 8241 | 11 369 | 60 918 | 108 774 | 144 943 | 170 418 | 331 422 | 313 840 | 264 244 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 9659 | 23 642 | 4810 | 4801 | 8169 | 37 116 | 78 432 | 97 748 | 111 997 | 214 447 | 355 814 | 281 405 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 9659 | 23 642 | 4810 | 4801 | 8169 | 37 116 | 78 432 | 97 748 | 111 997 | 214 447 | 355 814 | 281 405 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2494 | -9347 | 2144 | 288 | -241 | 20 603 | 6540 | 16 852 | 11 226 | 58 554 | -158 949 | 14 332 |
| Pašu kapitāls kopā | 2495 | -6852 | 153 | 3440 | 3200 | 23 802 | 30 342 | 47 195 | 58 421 | 116 975 | -41 974 | -17 161 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 19 425 | 99 392 | 7590 | 245 | 1900 | 45 806 | 64 993 | 99 879 | 119 757 | 167 767 | 82 038 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 4242 | -398 | 2827 | 339 | -300 | 20 603 | 6540 | 16 852 | 11 406 | 59 954 | -158 849 | 14 382 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4242 | -398 | 2827 | 339 | -191 | 20 603 | 6540 | 16 852 | 11 226 | 58 554 | -158 949 | 14 382 |
| Pārskata gada peļņa | 2494 | -9347 | 2144 | 288 | -241 | 20 603 | 6540 | 16 852 | 11 226 | 58 554 | -158 949 | 14 332 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 3 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- XIMTRA SIA — 50%
- VIRGE SIA — 16,67%
Kopsavilkums: G4U SIA
Pārskats
G4U SIA (reģ. nr. 40103839461) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Meldru iela 16 - 52.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gada peļņa bija 14 332 €. Ar peļņu noslēgti 9 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Finansists.pro SIA. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-17 161 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.