SIA "Pasākumu apkalpošana"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 249 788 | 245 394 | 196 691 | 358 273 | 170 998 | 118 005 | 120 183 | 190 743 | 217 637 | 210 056 | 150 440 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 118 664 | 155 205 | 147 888 | 360 765 | 315 367 | 240 119 | 234 859 | 211 266 | 187 262 | 150 321 | 119 814 |
| Aktīvi kopā | 368 452 | 400 599 | 344 579 | 719 038 | 486 365 | 358 124 | 355 042 | 402 009 | 404 899 | 360 377 | 270 254 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 290 789 | 279 560 | 248 383 | 213 890 | 118 927 | 156 615 | 122 299 | 160 722 | 223 618 | 197 865 | 198 669 |
| Ilgtermiņa saistības | 497 593 | 589 210 | 605 210 | 737 757 | 389 367 | 289 275 | 269 694 | 245 694 | 241 302 | 241 508 | 241 302 |
| Saistības kopā | 788 382 | 868 770 | 853 593 | 951 647 | 508 294 | 445 890 | 391 993 | 406 416 | 464 920 | 439 373 | 439 971 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -430 657 | -40 360 | -40 843 | 276 405 | 210 680 | -65 837 | 50 815 | 32 544 | -55 614 | -18 975 | -90 721 |
| Pašu kapitāls kopā | -427 811 | -468 171 | -509 014 | -232 609 | -21 929 | -87 766 | -36 951 | -4407 | -60 021 | -78 996 | -169 717 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 719 139 | 878 767 | 984 559 | 1 192 778 | 1 244 639 | 414 012 | 357 433 | 1 050 382 | 1 393 555 | 1 349 704 | 1 267 045 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -419 062 | -34 153 | -36 480 | 280 566 | 210 812 | -65 310 | 52 062 | 32 544 | -54 683 | -17 735 | -89 622 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -430 657 | -40 360 | -40 843 | 276 405 | 210 688 | -65 837 | 50 815 | 32 544 | -54 720 | -18 975 | -90 721 |
| Pārskata gada peļņa | -430 657 | -40 360 | -40 843 | 276 405 | 210 680 | -65 837 | 50 815 | 32 544 | -55 614 | -18 975 | -90 721 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 30 | 32 | 39 | 40 | 34 | 18 | 14 | 26 | 34 | 32 | 32 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Pasākumu apkalpošana"
Pārskats
SIA "Pasākumu apkalpošana" (reģ. nr. 40103840028) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 12 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Zirgu iela 14.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 267 045 €, par 6,1% mazāk nekā gadu iepriekš (1 349 704 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 5,8% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 90 721 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 32. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 39 595 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir SIA "SAVOR".
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-169 717 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.