SIA "STR Tech"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2025
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2911 | 4822 | 39 019 | 69 134 | 72 153 | 68 064 | 70 638 | 107 749 | 61 906 | 48 177 | 40 502 | 29 019 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 204 | 165 | 99 | 1016 | 693 | 5791 | 4813 | 3545 | 2461 | 1376 | 4300 |
| Aktīvi kopā | 2911 | 5026 | 39 184 | 69 233 | 73 169 | 68 757 | 76 429 | 112 562 | 65 451 | 50 638 | 41 878 | 33 319 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||||
| Īstermiņa saistības | 1714 | 37 879 | 101 783 | 160 341 | 176 847 | 178 283 | 185 117 | 219 822 | 180 194 | 171 947 | 169 128 | 148 683 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1714 | 37 879 | 101 783 | 160 341 | 176 847 | 178 283 | 185 117 | 219 822 | 180 194 | 171 947 | 169 128 | 148 683 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1649 | -34 050 | -29 746 | -28 509 | -12 570 | -5812 | 838 | 1428 | -7483 | -6566 | -5941 | 11 886 |
| Pašu kapitāls kopā | 1197 | -32 853 | -62 599 | -91 108 | -103 678 | -109 526 | -108 688 | -107 260 | -114 743 | -121 309 | -127 250 | -115 364 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||||
| Neto apgrozījums | 512 | 12 159 | 27 609 | 44 936 | 82 701 | 125 140 | 139 200 | 157 350 | 258 913 | 4180 | 16 315 | 14 426 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1603 | -34 050 | -29 746 | -28 509 | -12 570 | -5812 | 838 | 1428 | -7483 | -6566 | -5941 | 11 886 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1603 | -34 050 | -29 746 | -28 509 | -12 570 | -5812 | 838 | 1428 | -7483 | -6566 | -5941 | 11 886 |
| Pārskata gada peļņa | -1649 | -34 050 | -29 746 | -28 509 | -12 570 | -5812 | 838 | 1428 | -7483 | -6566 | -5941 | 11 886 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||||
| Darbinieki | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "STR Tech"
Pārskats
SIA "STR Tech" (reģ. nr. 40103842175) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Bauskas iela 184.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 14 426 €, par 11,6% mazāk nekā gadu iepriekš (16 315 €). No 2014. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 35,5% gadā. 2025. gada peļņa bija 11 886 € (82,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 12 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 14 426 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-115 364 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.