SIA NofireAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2014–2023
| 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 645 | 3748 | 4445 | 2921 | 4509 | 6406 | 5477 | 151 | 4144 | 58 358 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 835 |
| Aktīvi kopā | 645 | 3748 | 4445 | 2921 | 4509 | 6406 | 5477 | 151 | 4144 | 59 193 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 579 | 3567 | 2643 | 2240 | 4060 | 5345 | 5972 | 81 | 2912 | 88 444 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 431 |
| Saistības kopā | 579 | 3567 | 2643 | 2240 | 4060 | 5345 | 5972 | 81 | 2912 | 105 875 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 16 | 115 | 1621 | -1122 | -232 | 612 | -1556 | 565 | 1162 | -47 914 |
| Pašu kapitāls kopā | 66 | 181 | 1802 | 681 | 449 | 1061 | -495 | 70 | 1232 | -46 682 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 5650 | 45 895 | 41 253 | 40 638 | 39 723 | 37 513 | 35 777 | 13 827 | 3227 | 267 529 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 16 | 115 | 1621 | -1122 | -232 | 612 | -1556 | 565 | 1150 | -48 254 |
| EBITDA | — | — | 1621 | -1122 | -232 | 612 | -1556 | 565 | 1150 | -48 040 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 16 | 115 | 1621 | -1122 | -232 | 612 | -1556 | 565 | 1162 | -47 914 |
| Pārskata gada peļņa | 16 | 115 | 1621 | -1122 | -232 | 612 | -1556 | 565 | 1162 | -47 914 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | 39 460 | 41 760 | 39 955 | 36 901 | 35 869 | 11 753 | 0 | 71 464 |
| Nolietojums | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 214 |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 2 | 0 | 11 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA Nofire
Pārskats
SIA Nofire (reģ. nr. 40103846228) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ūdens iela 23.
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījums bija 267 529 €, par 8190% vairāk nekā gadu iepriekš (3227 €). No 2014. līdz 2023. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 53,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2014–2023). 2023. gads noslēdzās ar zaudējumiem 47 914 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 6 no 10 publicētajiem gadiem. 2023. gadā darbinieku skaits bija 11 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 24 321 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2023. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-46 682 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.