Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stabu 100"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 0 | 64 | 96 232 | 421 477 | 61 860 | 79 925 | 1 659 989 | 343 420 | 50 745 | 54 757 | 75 397 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 120 000 | 120 000 | 227 905 | 790 797 | 2 678 392 | 3 471 734 | 2 325 448 | 1 449 464 | 970 688 | 858 240 | 906 824 |
| Aktīvi kopā | 120 000 | 120 064 | 324 137 | 1 212 274 | 2 740 252 | 3 551 659 | 3 985 437 | 1 792 884 | 1 021 433 | 912 997 | 982 221 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 50 | 115 | 3637 | 31 846 | 184 002 | 1 258 176 | 1 310 516 | 1 121 755 | 316 975 | 110 073 | 108 697 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 1000 | 156 466 | 1 084 833 | 2 528 078 | 2 365 128 | 2 420 727 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 50 | 1115 | 160 103 | 1 116 679 | 2 712 080 | 3 623 304 | 3 731 243 | 1 121 755 | 316 975 | 110 073 | 108 697 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -50 | -1001 | -27 035 | -68 439 | -67 423 | -99 817 | 325 839 | 416 935 | 33 329 | 98 466 | 70 600 |
| Pašu kapitāls kopā | 119 950 | 118 949 | 164 034 | 95 595 | 28 172 | -71 645 | 254 194 | 671 129 | 704 458 | 802 924 | 873 524 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 153 178 | 1 683 170 | 1 508 382 | 636 350 | 279 909 | 411 956 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 0 | -936 | -27 173 | -73 394 | -70 583 | -99 817 | 412 073 | 487 161 | 42 580 | 98 364 | 70 426 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 0 | -951 | -27 035 | -68 439 | -67 423 | -99 817 | 325 839 | 416 935 | 33 329 | 98 466 | 70 600 |
| Pārskata gada peļņa | -50 | -1001 | -27 035 | -68 439 | -67 423 | -99 817 | 325 839 | 416 935 | 33 329 | 98 466 | 70 600 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stabu 100"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stabu 100" (reģ. nr. 40103846444) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Buļļu iela 45B.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 411 956 €, par 47,2% vairāk nekā gadu iepriekš (279 909 €). 2025. gada peļņa bija 70 600 € (17,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 5 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 205 978 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 982 221 € un pašu kapitāls 873 524 € (88,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.