"Fertco" SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 4 169 585 | 7 968 562 | 5 228 182 | 6 055 613 | 1 031 702 | 216 622 | 820 989 | 524 668 | 1 231 402 | 1 506 352 | 1 457 196 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1506 | 1214 | 922 | 630 | 339 | 47 | 36 | 25 | 354 | 271 | 197 |
| Aktīvi kopā | 4 171 091 | 7 969 776 | 5 229 104 | 6 056 243 | 1 032 041 | 216 669 | 821 025 | 524 693 | 1 231 756 | 1 506 623 | 1 457 393 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2 143 279 | 41 859 | 4171 | 78 810 | 316 220 | 335 090 | 907 772 | 550 772 | 527 540 | 544 048 | 316 028 |
| Ilgtermiņa saistības | 1 448 852 | 6 551 773 | 6 273 245 | 6 193 204 | 882 664 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 3 592 131 | 6 593 632 | 6 277 416 | 6 272 014 | 1 198 884 | 335 090 | 907 772 | 550 772 | 527 540 | 544 048 | 316 028 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 576 160 | 797 184 | -2 424 456 | 832 541 | 48 928 | 48 422 | 31 674 | 60 668 | 730 295 | 258 359 | 178 790 |
| Pašu kapitāls kopā | 578 960 | 1 376 144 | -1 048 312 | -215 771 | -166 843 | -118 421 | -86 747 | -26 079 | 704 216 | 962 575 | 1 141 365 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 19 668 981 | 18 087 218 | 13 339 949 | 4 639 717 | 7 141 624 | 3 679 234 | 4 258 429 | 7 317 458 | 5 406 210 | 7 189 857 | 5 061 436 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 607 433 | 961 291 | -2 336 018 | 862 231 | 55 813 | 54 045 | 38 562 | 67 305 | 733 512 | 261 624 | 180 433 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 677 939 | 938 283 | -2 349 687 | 840 514 | 50 885 | 49 547 | 31 674 | 60 668 | 730 295 | 258 359 | 178 790 |
| Pārskata gada peļņa | 576 160 | 797 184 | -2 424 456 | 832 541 | 48 928 | 48 422 | 31 674 | 60 668 | 730 295 | 258 359 | 178 790 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: "Fertco" SIA
Pārskats
"Fertco" SIA (reģ. nr. 40103850596) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lidoņu iela 27 k-1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 5 061 436 €, par 29,6% mazāk nekā gadu iepriekš (7 189 857 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 12,7% gadā. 2025. gada peļņa bija 178 790 € (3,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 5 061 436 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 457 393 € un pašu kapitāls 1 141 365 € (78,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir PN-PANAGIA INVESTMENT LTD.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.