Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NiceGNT"Aktīvs

40103855413Sabiedrība ar ierobežotu atbildībuDibināts 2014

Finanšu rādītāji

265 029 €+27,4%
Apgrozījums 2017
+29,8%
Vidējais pieaugums gadā 2015–2017
0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.201520162017

Attiecību rādītāji

2017
Bilances struktūra
Apgrozāmie līdzekļiPamatlīdzekļiSaistībasPašu kapitāls
025 tūkst.50 tūkst.75 tūkst.201520162017
Pārskatu kopsavilkums2015–2017
201520162017
Bilance — aktīvi
Apgrozāmie līdzekļi kopā17 70123 16322 042
Pamatlīdzekļi kopā077516756
Aktīvi kopā17 70130 91428 798
Bilance — saistības un pašu kapitāls
Īstermiņa saistības25 94354 62964 535
Ilgtermiņa saistības000
Saistības kopā25 94354 62964 535
Pamatkapitāls———
Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa———
Pārskata gada peļņa-11 142-15 473-12 022
Pašu kapitāls kopā-8242-23 715-35 737
Peļņas vai zaudējumu aprēķins
Neto apgrozījums157 240207 971265 029
Saimnieciskās darbības peļņa-11 142-15 473-12 022
Peļņa pirms nodokļiem-11 142-15 473-12 022
Pārskata gada peļņa-11 142-15 473-12 022
Darbaspēka izmaksas———
Nolietojums———
Citi rādītāji
Darbinieki222
Aprēķinātā dividende000

Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.

Saikņu grafs

Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.

50%50%Sabiedrība ar ierobež…1Suharevska SarmīteSuharevska Vita1Suharevskis Jānis
UzņēmumsPersonaDalībnieksCita lomaPapildu saikne

Saistītie uzņēmumi

Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NiceGNT"

Pārskats

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "NiceGNT" (reģ. nr. 40103855413) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2014. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kalnciema iela 22 - 1.

Finanšu rezultāti

2017. gadā apgrozījums bija 265 029 €, par 27,4% vairāk nekā gadu iepriekš (207 971 €). No 2015. līdz 2017. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 29,8% gadā. 2017. gads noslēdzās ar zaudējumiem 12 022 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (3). 2017. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 132 515 €.

Vadība un dalībnieki

Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.

Jāņem vērā

2017. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-35 737 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2017. gadu.

Datu avoti un aktualitāte

Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.