ARMO GROUP SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 37 260 | 51 796 | 43 271 | 53 822 | 10 997 | 11 688 | 175 430 | 188 755 | 658 690 | 529 606 | 1 977 447 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 152 | 110 | 35 | 5 | 144 | 62 | 0 | 0 | 1512 | 2637 | 6006 |
| Aktīvi kopā | 37 412 | 51 906 | 43 306 | 53 827 | 11 141 | 11 750 | 175 430 | 188 755 | 660 202 | 532 243 | 1 983 453 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 5928 | 2775 | 2 | 1558 | 507 | 603 | 118 558 | 128 956 | 504 345 | 240 723 | 1 469 920 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 5928 | 2775 | 2 | 1558 | 507 | 1603 | 118 558 | 128 956 | 504 345 | 240 723 | 1 469 920 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 28 684 | 46 331 | -5827 | 8965 | -1131 | -487 | 46 725 | 55 808 | 96 058 | 135 663 | 221 117 |
| Pašu kapitāls kopā | 31 484 | 49 131 | 43 304 | 52 269 | 10 634 | 10 147 | 56 872 | 59 799 | 155 857 | 291 520 | 513 533 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 231 314 | 398 449 | 0 | 167 538 | 0 | 0 | 1 142 151 | 878 987 | 1 421 481 | 1 619 803 | 3 216 162 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 33 731 | 54 511 | -5827 | 8965 | -1131 | -487 | 46 725 | 55 808 | 96 058 | 134 211 | 221 190 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 33 731 | 54 511 | -5827 | 8965 | -1131 | -487 | 46 725 | 55 808 | 96 058 | 135 851 | 221 916 |
| Pārskata gada peļņa | 28 684 | 46 331 | -5827 | 8965 | -1131 | -487 | 46 725 | 55 808 | 96 058 | 135 663 | 221 117 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 28 684 | 0 | 0 | 40 504 | 0 | 0 | 52 881 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: ARMO GROUP SIA
Pārskats
ARMO GROUP SIA (reģ. nr. 40103864543) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Bauskas iela 58 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 216 162 €, par 98,6% vairāk nekā gadu iepriekš (1 619 803 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 30,1% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2015–2025). 2025. gada peļņa bija 221 117 € (6,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 3 216 162 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 983 453 € un pašu kapitāls 513 533 € (25,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (75,8%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.