Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RENAISSANCE CONSTRUCTION GROUP"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 113 954 | 120 743 | 50 937 | 241 431 | 266 529 | 182 413 | 209 384 | 283 459 | 772 757 | 506 275 | 375 195 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2382 | 10 451 | 6797 | 4264 | 42 920 | 41 777 | 41 193 | 41 180 | 104 816 | 524 130 | 1 514 762 |
| Aktīvi kopā | 116 336 | 131 194 | 57 734 | 245 695 | 309 449 | 224 190 | 250 577 | 324 639 | 877 573 | 1 030 405 | 1 889 957 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 61 916 | 120 914 | 26 051 | 161 584 | 49 400 | 44 626 | 28 358 | 27 145 | 89 773 | 56 187 | 77 075 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 000 | 100 000 | 100 000 | 0 | 0 | 30 000 | 30 000 |
| Saistības kopā | 61 916 | 120 914 | 26 051 | 161 584 | 149 400 | 144 626 | 128 358 | 27 145 | 89 773 | 86 187 | 107 075 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 51 620 | 308 | 21 403 | 73 831 | 77 049 | -41 711 | 43 655 | 175 275 | 490 306 | 196 418 | 525 652 |
| Pašu kapitāls kopā | 54 420 | 10 280 | 31 683 | 84 111 | 160 049 | 79 564 | 122 219 | 297 494 | 787 800 | 944 218 | 1 782 882 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 133 982 | 364 907 | 170 934 | 555 227 | 883 333 | 160 684 | 138 072 | 233 749 | 1 621 970 | 788 860 | 1 419 281 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 60 623 | 308 | 25 425 | 73 831 | 87 886 | -26 961 | 113 112 | 181 829 | 501 638 | 216 404 | 570 725 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 60 602 | 308 | 25 425 | 73 831 | 77 991 | -33 594 | 43 907 | 175 277 | 491 601 | 206 164 | 559 900 |
| Pārskata gada peļņa | 51 620 | 308 | 21 403 | 73 831 | 77 049 | -41 711 | 43 655 | 175 275 | 490 306 | 196 418 | 525 652 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 4 | 4 | 5 | 5 | 7 | 7 | 4 | 1 | 4 | 4 | 8 |
| Aprēķinātā dividende | — | 44 448 | 0 | 21 403 | 1111 | 38 774 | 1000 | 0 | 0 | 40 000 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RENAISSANCE CONSTRUCTION GROUP"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RENAISSANCE CONSTRUCTION GROUP" (reģ. nr. 40103875994) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības iela 100B - 21.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 419 281 €, par 79,9% vairāk nekā gadu iepriekš (788 860 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 26,6% gadā. 2025. gada peļņa bija 525 652 € (37,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 10 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 8 (gadu iepriekš 4). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 177 410 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 889 957 € un pašu kapitāls 1 782 882 € (94,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.