SIA Gym LVAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 94 103 | 484 204 | 908 755 | 389 296 | 365 064 | 586 916 | 547 886 | 977 273 | 1 191 491 | 1 106 032 | 1 022 349 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 951 | 557 250 | 749 801 | 1 503 269 | 1 739 146 | 1 417 381 | 1 291 028 | 2 615 962 | 2 614 042 | 2 894 466 | 2 395 272 |
| Aktīvi kopā | 95 054 | 1 041 454 | 1 658 556 | 1 892 565 | 2 104 210 | 2 004 297 | 1 838 914 | 3 593 235 | 3 805 533 | 4 000 498 | 3 417 621 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 50 460 | 412 772 | 595 765 | 2 375 256 | 3 281 350 | 1 597 982 | 674 551 | 1 403 073 | 582 642 | 467 860 | 400 108 |
| Ilgtermiņa saistības | 145 899 | 1 048 285 | 1 716 908 | 428 438 | 51 925 | 3652 | 1 483 406 | 3 597 558 | 4 360 714 | 3 597 558 | 1 697 558 |
| Saistības kopā | 196 359 | 1 461 057 | 2 312 673 | 2 803 694 | 3 333 275 | 1 601 634 | 2 157 957 | 5 000 631 | 4 943 356 | 4 065 418 | 2 097 666 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -104 105 | -318 298 | -234 514 | -257 012 | -344 473 | -68 291 | -721 707 | -1 115 910 | 269 573 | 1 100 461 | 1 384 874 |
| Pašu kapitāls kopā | -101 305 | -419 603 | -654 117 | -911 129 | -1 229 065 | 402 663 | -319 043 | -1 434 953 | -1 165 380 | -64 920 | 1 319 955 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 5040 | 298 661 | 951 132 | 1 566 813 | 1 967 564 | 1 923 995 | 725 225 | 2 777 066 | 5 160 937 | 6 493 379 | 6 742 643 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -104 105 | -292 994 | -176 241 | -151 636 | -283 227 | 8578 | -612 139 | -761 870 | 814 641 | 1 620 757 | 1 765 824 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -104 105 | -318 298 | -234 514 | -257 012 | -344 473 | -57 852 | -721 657 | -1 111 936 | 269 573 | 1 100 461 | 1 384 874 |
| Pārskata gada peļņa | -104 105 | -318 298 | -234 514 | -257 012 | -344 473 | -68 291 | -721 707 | -1 115 910 | 269 573 | 1 100 461 | 1 384 874 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 3 | 9 | 18 | 28 | 34 | 30 | 29 | 33 | 29 | 29 | 29 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA Gym LV
Pārskats
SIA Gym LV (reģ. nr. 40103878721) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Gustava Zemgala gatve 71.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 6 742 643 €, par 3,8% vairāk nekā gadu iepriekš (6 493 379 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 105% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2015–2025). 2025. gada peļņa bija 1 384 874 € (20,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 29. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 232 505 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 417 621 € un pašu kapitāls 1 319 955 € (38,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir Exercise Investment UAB.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.