SIA "COVERT"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 755 | 3333 | 4853 | 8985 | 20 811 | 22 153 | 19 352 | 24 310 | 18 643 | 15 008 | 33 256 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 821 | 8832 | 8077 | 7936 | 4782 | 4782 | 4702 | 8415 | 10 600 | 9389 | 8528 |
| Aktīvi kopā | 1576 | 12 165 | 12 930 | 16 921 | 25 593 | 26 935 | 24 054 | 32 725 | 29 243 | 24 397 | 41 784 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3016 | 14 468 | 19 920 | 34 698 | 34 869 | 8978 | 2141 | 19 437 | 18 402 | 16 161 | 20 417 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 3016 | 14 468 | 19 920 | 34 698 | 34 869 | 8978 | 2141 | 19 437 | 18 402 | 16 161 | 20 417 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4240 | -2894 | -5497 | -11 558 | 7843 | 14 552 | 2105 | -9188 | -3114 | -3124 | 10 097 |
| Pašu kapitāls kopā | -1440 | -4334 | -9831 | -21 386 | -13 542 | 13 117 | 16 520 | 7332 | 4373 | 1151 | 13 605 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 5454 | 23 006 | 23 918 | 26 354 | 37 883 | 46 020 | 58 288 | 52 340 | 56 810 | 69 396 | 77 438 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4238 | -2833 | -5461 | -11 527 | 7843 | 14 567 | 2108 | -9146 | -3114 | -3204 | 10 096 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4240 | -2894 | -5497 | -11 558 | 7843 | 14 552 | 2105 | -9188 | -3114 | -3124 | 10 097 |
| Pārskata gada peļņa | -4240 | -2894 | -5497 | -11 558 | 7843 | 14 552 | 2105 | -9188 | -3114 | -3124 | 10 097 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "BEATUM" — 100%
- SIA "Work in progress" — 100%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PETRA.LV" — 100%
Kopsavilkums: SIA "COVERT"
Pārskats
SIA "COVERT" (reģ. nr. 40103889886) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Lielvārdes iela 6 - 7.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 77 438 €, par 11,6% vairāk nekā gadu iepriekš (69 396 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 30,4% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2015–2025). 2025. gada peļņa bija 10 097 € (13,0% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 4 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 77 438 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 41 784 € un pašu kapitāls 13 605 € (32,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 3.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.