Pillar Living I, SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1 419 747 | 1 432 121 | 1 183 998 | 1 098 814 | 896 877 | 840 716 | 163 754 | 5 984 917 | 21 177 195 | 24 346 540 | 11 715 465 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 300 000 | 1 700 000 | 1 717 054 | 17 685 306 |
| Aktīvi kopā | 1 419 747 | 1 432 121 | 1 183 998 | 1 098 814 | 896 877 | 840 716 | 163 754 | 7 284 917 | 22 877 195 | 26 063 594 | 29 400 771 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 24 | 10 681 | 25 329 | 11 079 | 89 447 | 817 110 | 711 | 1 936 460 | 2 262 293 | 1 867 324 | 7 649 176 |
| Ilgtermiņa saistības | 30 000 | 40 000 | 100 000 | 100 000 | 0 | 0 | 0 | 3 726 717 | 15 294 289 | 17 594 766 | 436 215 |
| Saistības kopā | 30 024 | 50 681 | 125 329 | 111 079 | 89 447 | 817 110 | 711 | 5 663 177 | 17 556 582 | 19 462 090 | 8 085 391 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -10 277 | -8283 | 77 229 | -70 934 | -180 305 | -33 824 | -57 763 | -94 103 | -301 127 | -219 109 | 213 876 |
| Pašu kapitāls kopā | 1 389 723 | 1 381 440 | 1 058 669 | 987 735 | 807 430 | 23 606 | 163 043 | 1 621 740 | 5 320 613 | 6 601 504 | 21 315 380 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 32 500 | 493 175 | 49 800 | 49 800 | 49 800 | 842 825 | 0 | 125 124 | 6 452 042 | 14 145 055 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -10 277 | -8233 | 84 337 | -67 384 | -177 399 | -31 107 | -56 729 | -88 680 | -187 659 | 154 306 | 902 468 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -10 277 | -8233 | 84 337 | -70 884 | -180 255 | -33 774 | -57 713 | -94 053 | -296 700 | -216 098 | 215 401 |
| Pārskata gada peļņa | -10 277 | -8283 | 77 229 | -70 934 | -180 305 | -33 824 | -57 763 | -94 103 | -301 127 | -219 109 | 213 876 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | 0 | 0 | 400 000 | 0 | 0 | 750 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Pillar Living II, SIA — 100%
- New Hanza Development, SIA — 35%
- Pillar Living II, SIA — 3 kopīgas personas
- AmberStone Group, AS — 2 kopīgas personas
- Pillar Development, SIA — 2 kopīgas personas
- Pillar, SIA — 2 kopīgas personas
- Brīvības 199C, SIA
- Carillon Aparthotel, SIA
- Driven, SIA
- Keystone Collection Hospitality, SIA
- Keystone Hotel, SIA
- Konventa Sēta Hotel, SIA
- New Hanza Development, SIA
- New Hanza dārzs, SIA
Kopsavilkums: Pillar Living I, SIA
Pārskats
Pillar Living I, SIA (reģ. nr. 40103903056) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Pulkveža Brieža iela 28A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 14 145 055 €, par 119% vairāk nekā gadu iepriekš (6 452 042 €). Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2015–2025). 2025. gada peļņa bija 213 876 € (1,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 1). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 7 072 528 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 29 400 771 € un pašu kapitāls 21 315 380 € (72,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 3. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (63,2%): REBERN CAPITAL SCSP. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 2.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.