SIA "Performance Management"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 10 803 | 9050 | 8785 | 8561 | 8417 | 8173 | 8016 | 7825 | 7628 | 7439 | 7240 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 10 803 | 9050 | 8785 | 8561 | 8417 | 8173 | 8016 | 7825 | 7628 | 7439 | 7240 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 000 | 10 000 | 10 050 | 10 050 | 50 | 41 | 69 | 69 | 50 | 63 | 91 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
| Saistības kopā | 10 000 | 10 000 | 10 050 | 10 050 | 10 050 | 10 041 | 10 069 | 10 069 | 10 050 | 10 063 | 10 091 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1997 | -1753 | -316 | -224 | -145 | -235 | -185 | -191 | -178 | -202 | -227 |
| Pašu kapitāls kopā | 803 | -950 | -1265 | -1489 | -1633 | -1868 | -2053 | -2244 | -2422 | -2624 | -2851 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1997 | -1753 | -216 | -174 | -95 | -185 | -135 | -141 | -128 | -152 | -177 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1997 | -1753 | -216 | -174 | -95 | -185 | -135 | -141 | -128 | -152 | -177 |
| Pārskata gada peļņa | -1997 | -1753 | -316 | -224 | -145 | -235 | -185 | -191 | -178 | -202 | -227 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Performance Management"
Pārskats
SIA "Performance Management" (reģ. nr. 40103903272) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Ropažu nov., Garkalnes pag., Garkalne, Sēņu iela 28.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījuma nebija. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 227 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (11). 2025. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 3. Lielākā līdzdalība (55%): "Pointpin" OU.
Jāņem vērā
2025. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-2851 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.