IT Camp SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 7460 € (7% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 28 215 | 34 592 | 33 405 | 18 602 | 27 257 | 36 916 | 50 871 | 95 657 | 46 390 | 47 853 | 55 735 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 2463 | 2990 | 27 451 | 22 518 | 21 108 | 17 017 | 48 817 | 44 916 | 94 529 | 79 399 | 142 638 |
| Aktīvi kopā | 30 678 | 37 582 | 60 856 | 41 120 | 48 365 | 53 933 | 99 688 | 140 573 | 140 919 | 127 252 | 198 373 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 4600 | 3339 | 11 669 | 12 279 | 22 487 | 8083 | 46 298 | 35 867 | 25 924 | 14 430 | 24 195 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 16 096 | 11 348 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 735 | 10 013 | 0 |
| Saistības kopā | 4600 | 3339 | 27 765 | 23 627 | 22 487 | 8083 | 46 298 | 35 867 | 39 659 | 24 443 | 24 195 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 26 068 | 31 443 | 30 291 | 14 693 | 12 385 | 26 972 | 40 590 | 53 316 | 54 | 2549 | 78 829 |
| Pašu kapitāls kopā | 26 078 | 34 243 | 33 091 | 17 493 | 25 878 | 45 850 | 53 390 | 104 706 | 101 260 | 102 809 | 174 178 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 31 050 | 61 139 | 86 146 | 92 015 | 93 559 | 86 182 | 229 177 | 335 047 | 269 993 | 176 662 | 316 351 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 30 668 | 36 857 | 35 542 | 15 240 | 13 799 | 28 750 | 49 813 | 53 854 | 1849 | 3870 | 81 047 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 30 668 | 36 857 | 34 971 | 14 713 | 13 385 | 28 722 | 49 367 | 53 816 | 929 | 2871 | 80 984 |
| Pārskata gada peļņa | 26 068 | 31 443 | 30 291 | 14 693 | 12 385 | 26 972 | 40 590 | 53 316 | 54 | 2549 | 78 829 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 5 | 7 | 8 | 9 | 13 | 11 | 11 | 6 | 5 |
| Aprēķinātā dividende | — | 23 278 | 31 443 | 30 291 | 4000 | 7000 | 33 050 | 2000 | 3500 | 1000 | 7460 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: IT Camp SIA
Pārskats
IT Camp SIA (reģ. nr. 40103908693) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kaivas iela 50 k-2 - 24C.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 316 351 €, par 79,1% vairāk nekā gadu iepriekš (176 662 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 26,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 78 829 € (24,9% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (11). 2025. gadā darbinieku skaits bija 5 (gadu iepriekš 6). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 63 270 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 198 373 € un pašu kapitāls 174 178 € (87,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. LEI kods (6488I98NH908VL4D1D87) ir no GLEIF datubāzes. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.