SIA "Mavelus"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 30 000 € (57% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2581 | 3828 | 1692 | 1067 | 1307 | 5230 | 6479 | 6510 | 2766 | 173 042 | 61 655 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1178 | 5401 |
| Aktīvi kopā | 2581 | 3828 | 1692 | 1067 | 1307 | 5230 | 6479 | 6510 | 2766 | 174 220 | 67 056 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 2443 | 3518 | 1597 | 1881 | 3565 | 1584 | 1634 | 2163 | 2 | 0 | 0 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2590 | 121 516 | 1483 |
| Saistības kopā | 2443 | 3518 | 1597 | 1881 | 3565 | 1584 | 1634 | 2163 | 2592 | 121 516 | 1483 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 137 | 172 | -215 | -909 | -1444 | 5904 | 1199 | -498 | -4173 | 52 530 | 42 869 |
| Pašu kapitāls kopā | 138 | 310 | 95 | -814 | -2258 | 3646 | 4845 | 4347 | 174 | 52 704 | 65 573 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 9940 | 34 350 | 40 140 | 39 999 | 39 950 | 39 950 | 33 700 | 29 400 | 2660 | 399 468 | 725 726 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1032 | 3264 | 5596 | 5091 | 4562 | 11 896 | 5634 | -498 | -4173 | 52 530 | 50 369 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1032 | 3264 | 5596 | 5091 | 4562 | 11 896 | 5634 | -498 | -4173 | 52 530 | 50 369 |
| Pārskata gada peļņa | 137 | 172 | -215 | -909 | -1444 | 5904 | 1199 | -498 | -4173 | 52 530 | 42 869 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 000 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Mavelus"
Pārskats
SIA "Mavelus" (reģ. nr. 40103922964) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Cesvaines iela 15A.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 725 726 €, par 81,7% vairāk nekā gadu iepriekš (399 468 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 53,6% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2015–2025). 2025. gada peļņa bija 42 869 € (5,9% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 4 (gadu iepriekš 2). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 181 432 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 67 056 € un pašu kapitāls 65 573 € (97,8% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.