SIA "KL SYSTEMS"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
no pārskataDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2015–2025
| 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 26 317 | 150 345 | 211 299 | 631 139 | 1 159 994 | 2 726 075 | 4 265 091 | 4 644 805 | 8 015 582 | 11 021 094 | 21 040 784 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 14 147 | 78 999 | 59 407 | 214 415 | 376 355 | 575 098 | 1 767 054 | 2 842 153 | 11 258 479 | 28 470 218 |
| Aktīvi kopā | 26 317 | 164 492 | 290 298 | 690 546 | 1 374 409 | 3 102 430 | 4 840 189 | 6 411 859 | 10 857 735 | 22 279 573 | 49 511 002 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||||
| Īstermiņa saistības | 27 706 | 285 982 | 272 571 | 165 657 | 266 513 | 602 967 | 739 027 | 908 195 | 793 817 | 1 152 840 | 11 450 600 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 11 116 | 6702 | 27 210 | 11 264 | 686 194 | 716 601 | 489 286 | 10 642 933 |
| Saistības kopā | 27 706 | 285 982 | 272 571 | 176 773 | 273 215 | 630 177 | 750 291 | 1 594 389 | 1 510 418 | 1 642 126 | 22 093 533 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4189 | -120 101 | 139 217 | 496 046 | 613 404 | 1 441 059 | 1 617 645 | 727 572 | 4 529 847 | 11 312 296 | 6 704 204 |
| Pašu kapitāls kopā | -1389 | -121 490 | 17 727 | 513 773 | 1 101 194 | 2 472 253 | 4 089 898 | 4 817 470 | 9 347 317 | 20 637 447 | 27 417 469 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||||
| Neto apgrozījums | 91 000 | 699 564 | 1 266 621 | 1 824 050 | 2 971 533 | 4 690 488 | 4 916 215 | 7 559 487 | 24 053 274 | 31 395 256 | 26 538 604 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4180 | -119 485 | 144 284 | 496 672 | 609 414 | 1 453 118 | 1 635 251 | 757 983 | 4 638 791 | 11 393 462 | 6 508 489 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4189 | -120 101 | 144 151 | 496 181 | 614 002 | 1 458 559 | 1 634 622 | 748 641 | 4 545 502 | 11 312 546 | 6 752 323 |
| Pārskata gada peļņa | -4189 | -120 101 | 139 217 | 496 046 | 613 404 | 1 441 059 | 1 617 645 | 727 572 | 4 529 847 | 11 312 296 | 6 704 204 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||||
| Darbinieki | 40 | 59 | 59 | 76 | 110 | 133 | 110 | 98 | 127 | 168 | 184 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 25 983 | 70 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- SIA "BAFS" — 100%
- SIA "kWp 1" — 100%
- SIA "kWp 2" — 100%
- SIA "kWp 4" — 100%
- SIA "kWp 5" — 100%
- SIA "kWp 6" — 100%
- SIA "kWp 7" — 100%
- SIA MWatt Power — 100%
- SIA Pulse Power Storage — 100%
- SIA SP3 — 100%
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SP Mežaiņi" — 100%
- SIA "kWp 3" — 34%
Kopsavilkums: SIA "KL SYSTEMS"
Pārskats
SIA "KL SYSTEMS" (reģ. nr. 40103924062) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Firsa Sadovņikova iela 21 - 90.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 26 538 604 €, par 15,5% mazāk nekā gadu iepriekš (31 395 256 €). No 2015. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 76,4% gadā. 2025. gada peļņa bija 6 704 204 € (25,3% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 9 no 11 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 184 (gadu iepriekš 168). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 144 232 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 49 511 002 € un pašu kapitāls 27 417 469 € (55,4% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Aktīvo Latvijas uzņēmumu skaits, kuros uzņēmums ir dalībnieks: 12.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.