SIA "SUSHI CLUB.LV"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2022Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2016–2022
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 7222 | 12 091 | 26 045 | 58 942 | 53 995 | 51 429 | 32 286 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 476 | 114 | 10 | 3408 | 2557 | 13 270 | 14 633 |
| Aktīvi kopā | 7698 | 12 205 | 26 055 | 62 350 | 56 552 | 64 699 | 46 919 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 66 164 | 0 | 53 038 | 83 128 | 76 994 | 77 188 | 130 252 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 69 678 | 60 340 | 50 340 | 12 905 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 66 164 | 69 678 | 113 378 | 133 468 | 89 899 | 77 188 | 130 252 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -61 266 | 993 | -29 850 | 16 205 | 37 771 | 20 858 | -37 028 |
| Pašu kapitāls kopā | -58 466 | -57 473 | -87 323 | -71 118 | -33 347 | -12 489 | -83 333 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 67 105 | 166 294 | 221 673 | 372 599 | 437 863 | 585 170 | 667 546 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -61 213 | 1616 | -28 511 | 18 543 | 37 933 | 8628 | -35 277 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -61 266 | 1063 | -29 850 | 16 205 | 37 933 | 20 858 | -37 028 |
| Pārskata gada peļņa | -61 266 | 993 | -29 850 | 16 205 | 37 771 | 20 858 | -37 028 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 10 | 19 | 30 | 20 | 14 | 18 | 18 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "SUSHI CLUB.LV"
Pārskats
SIA "SUSHI CLUB.LV" (reģ. nr. 40103930497) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 11 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Valdeķu iela 62A.
Finanšu rezultāti
2022. gadā apgrozījums bija 667 546 €, par 14,1% vairāk nekā gadu iepriekš (585 170 €). No 2016. līdz 2022. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 46,7% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2016–2022). 2022. gads noslēdzās ar zaudējumiem 37 028 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 7 publicētajiem gadiem. 2022. gadā darbinieku skaits bija 18. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 37 086 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
2022. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-83 333 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2022. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.