SIA "Ferro plus"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 6098 | 5260 | 4263 | 3788 | 4734 | 12 472 | 37 207 | 53 300 | 159 818 | 349 923 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 1695 | 1240 | 1962 | 1322 | 3877 | 5108 | 7830 | 20 766 | 28 166 | 52 872 |
| Aktīvi kopā | 7793 | 6500 | 6225 | 5110 | 8611 | 17 580 | 45 037 | 74 066 | 187 984 | 402 795 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 3851 | 5229 | 1796 | 168 | 10 927 | 2204 | 5477 | 29 930 | 108 963 | 277 015 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 3851 | 5229 | 1796 | 168 | 10 927 | 2204 | 5477 | 29 930 | 108 963 | 277 015 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 1142 | -2671 | 3158 | 513 | -7258 | 19 834 | 24 184 | 4576 | 29 360 | 42 047 |
| Pašu kapitāls kopā | 3942 | 1271 | 4429 | 4942 | -2316 | 15 376 | 39 560 | 44 136 | 73 496 | 115 543 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 6269 | 6919 | 6493 | 2934 | 16 385 | 59 814 | 96 179 | 144 562 | 294 975 | 584 645 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 1224 | -2621 | 3208 | 563 | -7258 | 20 369 | 24 184 | 4576 | 29 360 | 42 047 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 1224 | -2621 | 3208 | 563 | -7258 | 20 369 | 24 184 | 4576 | 29 360 | 42 047 |
| Pārskata gada peļņa | 1142 | -2671 | 3158 | 513 | -7258 | 19 834 | 24 184 | 4576 | 29 360 | 42 047 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Kopsavilkums: SIA "Ferro plus"
Pārskats
SIA "Ferro plus" (reģ. nr. 40103953822) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2015. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Olaines nov., Olaine, Parka iela 2 - 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 584 645 €, par 98,2% vairāk nekā gadu iepriekš (294 975 €). No 2016. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 65,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2016–2025). 2025. gada peļņa bija 42 047 € (7,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 8 no 10 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 7 (gadu iepriekš 3). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 83 521 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 402 795 € un pašu kapitāls 115 543 € (28,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.