Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R18"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9676 | 8435 | 14 972 | 20 309 | 29 773 | 23 093 | 50 964 | 20 398 | 20 664 | 23 456 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 80 021 | 77 987 | 422 429 | 456 532 | 525 629 | 855 701 | 789 175 | 962 525 | 911 741 | 839 024 |
| Aktīvi kopā | 89 697 | 86 422 | 437 401 | 476 841 | 555 402 | 878 794 | 840 139 | 982 923 | 932 405 | 862 480 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 52 870 | 34 861 | 18 386 | 14 995 | 16 858 | 11 494 | 8264 | 8355 | 38 177 | 36 698 |
| Ilgtermiņa saistības | 38 974 | 50 279 | 311 172 | 330 809 | 372 896 | 549 899 | 528 617 | 676 396 | 620 140 | 556 649 |
| Saistības kopā | 91 844 | 85 140 | 329 558 | 345 804 | 389 754 | 561 393 | 536 881 | 684 751 | 658 317 | 593 347 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -4948 | 3429 | 106 561 | 23 194 | 34 611 | -23 975 | -14 143 | -5086 | -24 084 | -4955 |
| Pašu kapitāls kopā | -2147 | 1282 | 107 843 | 131 037 | 165 648 | 317 401 | 303 258 | 298 172 | 274 088 | 269 133 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 14 142 | 44 632 | 191 569 | 129 086 | 151 230 | 129 293 | 152 943 | 182 201 | 200 486 | 199 514 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -4041 | 5957 | 110 451 | 33 346 | 45 420 | -12 246 | -2715 | 11 761 | -6670 | 8172 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -4948 | 3532 | 106 561 | 23 194 | 34 611 | -23 975 | -14 143 | -5086 | -24 084 | -4955 |
| Pārskata gada peļņa | -4948 | 3429 | 106 561 | 23 194 | 34 611 | -23 975 | -14 143 | -5086 | -24 084 | -4955 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R18"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "R18" (reģ. nr. 40103961069) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Vienības gatve 15 - 1.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 199 514 €, tādā pašā līmenī kā gadu iepriekš. No 2016. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 34,2% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 4955 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 10 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 66 505 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 862 480 € un pašu kapitāls 269 133 € (31,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.