Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BENEATH"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 1045 | 5642 | 61 521 | 60 966 | 65 430 | 80 940 | 86 884 | 159 300 | 91 775 | 60 792 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 21 375 | 16 875 | 12 375 | 7875 | 4214 | 7720 | 39 252 | 136 749 | 119 052 |
| Aktīvi kopā | 1045 | 27 017 | 78 396 | 73 341 | 73 305 | 85 154 | 94 604 | 198 552 | 228 524 | 179 844 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 10 545 | 23 173 | 21 131 | 25 968 | 55 946 | 60 284 | 28 288 | 66 072 | 64 904 | 91 761 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60 882 | 60 858 | 61 344 | 61 620 |
| Saistības kopā | 10 545 | 23 173 | 21 131 | 25 968 | 55 946 | 60 284 | 89 170 | 126 930 | 126 248 | 153 381 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -9513 | 13 344 | 53 421 | -12 584 | -30 014 | 7511 | -38 571 | 66 188 | 30 654 | -94 702 |
| Pašu kapitāls kopā | -9500 | 3844 | 57 265 | 47 373 | 17 359 | 24 870 | 5434 | 71 622 | 102 276 | 26 463 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 14 308 | 73 588 | 120 965 | 47 585 | 60 501 | 74 605 | 101 994 | 542 298 | 565 031 | 181 574 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -9497 | 13 665 | 53 429 | -12 425 | -29 440 | 8172 | -37 341 | 71 170 | 74 389 | -83 777 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -9513 | 13 344 | 53 421 | -12 584 | -30 014 | 7511 | -38 409 | 69 274 | 69 018 | -88 113 |
| Pārskata gada peļņa | -9513 | 13 344 | 53 421 | -12 584 | -30 014 | 7511 | -38 571 | 66 188 | 30 654 | -94 702 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Fonds "KIWIE FNDN" — 2 kopīgas personas
- Austris Consulting SIA
- KIWIE STUDIO SIA
- SIA StackRadar
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BENEATH"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "BENEATH" (reģ. nr. 40103962191) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Siguldas nov., Mālpils pag., Mālpils, Krasta iela 4 - 13.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 181 574 €, par 67,9% mazāk nekā gadu iepriekš (565 031 €). No 2016. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 32,6% gadā. 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 94 702 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 5 no 10 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 90 787 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 179 844 € un pašu kapitāls 26 463 € (14,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (25%): Austris Consulting SIA.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.