Snacks and more SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 456 842 € (52% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 9479 | 41 328 | 79 394 | 95 450 | 114 755 | 223 827 | 318 791 | 780 764 | 940 593 | 780 175 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 14 918 | 38 717 | 46 840 | 96 968 | 70 087 | 60 245 | 79 516 | 96 093 | 164 533 | 241 151 |
| Aktīvi kopā | 24 397 | 80 045 | 126 234 | 192 418 | 184 842 | 284 072 | 398 307 | 876 857 | 1 105 126 | 1 021 326 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 9719 | 29 091 | 28 226 | 32 127 | 103 790 | 151 124 | 142 871 | 224 131 | 226 486 | 266 863 |
| Ilgtermiņa saistības | 6929 | 5278 | 3523 | 72 879 | 76 884 | 19 518 | 3173 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 16 648 | 34 369 | 31 749 | 105 006 | 180 674 | 170 642 | 146 044 | 224 131 | 226 486 | 266 863 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 4749 | 42 676 | 91 485 | 2098 | 1168 | 110 430 | 198 920 | 534 252 | 642 432 | 332 665 |
| Pašu kapitāls kopā | 7749 | 45 676 | 94 485 | 87 412 | 4168 | 113 430 | 252 263 | 652 726 | 878 640 | 754 463 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 83 847 | 366 192 | 502 062 | 534 268 | 529 158 | 982 020 | 1 962 017 | 2 741 692 | 3 229 050 | 3 535 616 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 5649 | 81 737 | 91 701 | 7236 | 9479 | 125 637 | 222 929 | 568 447 | 746 600 | 446 879 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 4749 | 81 576 | 91 485 | 3891 | 4689 | 121 172 | 221 074 | 567 700 | 746 564 | 446 879 |
| Pārskata gada peļņa | 4749 | 42 676 | 91 485 | 2098 | 1168 | 110 430 | 198 920 | 534 252 | 642 432 | 332 665 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 2 | 5 | 7 | 7 | 7 | 9 | 18 | 18 | 24 | 28 |
| Aprēķinātā dividende | — | 4749 | 42 676 | 9171 | 84 412 | 1168 | 60 087 | 133 789 | 416 518 | 456 842 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Snacks and more SIA
Pārskats
Snacks and more SIA (reģ. nr. 40103967235) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Mārupes pag., "Lielmaņi k-2".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 3 535 616 €, par 9,5% vairāk nekā gadu iepriekš (3 229 050 €). No 2016. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 51,5% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2016–2025). 2025. gada peļņa bija 332 665 € (9,4% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (10). 2025. gadā darbinieku skaits bija 28 (gadu iepriekš 24). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 126 272 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 1 021 326 € un pašu kapitāls 754 463 € (73,9% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.