INESTA Consulting and Trading SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 59 999 € (35% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2016–2025
| 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 3265 | 9796 | 170 180 | 191 898 | 218 377 | 223 412 | 226 721 | 326 263 | 296 838 | 472 079 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 9415 | 7760 | 7316 | 8194 | 10 589 | 4350 | 2838 | 2737 |
| Aktīvi kopā | 3265 | 9796 | 179 595 | 199 658 | 225 693 | 231 606 | 237 310 | 330 613 | 299 676 | 474 816 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||||
| Īstermiņa saistības | 307 | 1006 | 90 778 | 118 567 | 69 488 | 100 345 | 69 001 | 110 662 | 63 931 | 274 158 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 000 | 30 000 | 63 022 | 21 625 |
| Saistības kopā | 307 | 1006 | 90 778 | 118 567 | 69 488 | 100 345 | 99 001 | 140 662 | 126 953 | 295 783 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 158 | 5832 | 80 027 | 25 264 | 105 114 | 40 557 | 62 048 | 97 642 | 37 772 | 66 309 |
| Pašu kapitāls kopā | 2958 | 8790 | 88 817 | 81 091 | 156 205 | 131 261 | 138 309 | 189 951 | 172 723 | 179 033 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||||
| Neto apgrozījums | 20 500 | 18 475 | 320 098 | 617 041 | 1 097 508 | 1 099 417 | 1 174 267 | 1 393 571 | 793 187 | 1 574 045 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 187 | 6861 | 80 031 | 34 309 | 100 448 | 36 899 | 84 507 | 121 125 | 58 495 | 100 729 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 187 | 6861 | 80 027 | 32 014 | 112 614 | 56 932 | 77 707 | 111 871 | 54 620 | 89 812 |
| Pārskata gada peļņa | 158 | 5832 | 80 027 | 25 264 | 105 114 | 40 557 | 62 048 | 97 642 | 37 772 | 66 309 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 32 990 | 30 000 | 65 501 | 55 000 | 46 000 | 55 000 | 59 999 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: INESTA Consulting and Trading SIA
Pārskats
INESTA Consulting and Trading SIA (reģ. nr. 40203000965) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Piņķi, Bezdelīgu iela 5.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 1 574 045 €, par 98,4% vairāk nekā gadu iepriekš (793 187 €). No 2016. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 62,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2016–2025). 2025. gada peļņa bija 66 309 € (4,2% no apgrozījuma). Uzņēmums strādājis ar peļņu visos publicētajos gados (10). 2025. gadā darbinieku skaits bija 3. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 524 682 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 474 816 € un pašu kapitāls 179 033 € (37,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.