SIA "Curalife Commerce"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2024Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2024
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 84 512 | 139 326 | 583 931 | 394 572 | 889 558 | 159 728 | 50 402 | 41 633 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 340 | 925 | 493 | 214 | 1089 | 705 | 320 | 0 |
| Aktīvi kopā | 84 852 | 140 251 | 584 424 | 394 786 | 890 647 | 160 433 | 50 722 | 41 633 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||||
| Īstermiņa saistības | 26 171 | 97 797 | 155 817 | 122 212 | 172 470 | 211 910 | 270 087 | 324 170 |
| Ilgtermiņa saistības | 88 974 | 266 157 | 715 409 | 511 615 | 962 218 | 709 457 | 527 121 | 545 669 |
| Saistības kopā | 115 145 | 363 954 | 871 226 | 633 827 | 1 134 688 | 921 367 | 797 208 | 869 839 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -33 093 | -193 410 | -63 099 | 47 761 | -5000 | -516 893 | 14 448 | -81 720 |
| Pašu kapitāls kopā | -30 293 | -223 703 | -286 802 | -239 041 | -244 041 | -760 934 | -746 486 | -828 206 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||||
| Neto apgrozījums | 150 038 | 497 912 | 1 810 124 | 3 081 299 | 1 908 030 | 1 794 203 | 584 786 | 351 975 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -33 093 | -191 912 | -59 330 | 49 597 | 1294 | -516 759 | 21 282 | -50 357 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -33 093 | -191 912 | -59 330 | 49 597 | 1294 | -516 759 | 15 836 | -75 447 |
| Pārskata gada peļņa | -33 093 | -193 410 | -63 099 | 47 761 | -5000 | -516 893 | 14 448 | -81 720 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||||
| Darbinieki | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 2 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Biznesa aģentūra"
- Apvienība Silmači
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "SHANNON"
- SIA "SADZĪVES TEHNIKAS REMONTS "SATER""
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ARKOST"
- SIA "CuraLifelv"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Russian Size"
- SIA Kenseibank
- SIA Terratu investments
- SIA Jennifer International
- SIA GROPEX
- SIA ACE GLOBAL
Kopsavilkums: SIA "Curalife Commerce"
Pārskats
SIA "Curalife Commerce" (reģ. nr. 40203007893) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Silmaču iela 4.
Finanšu rezultāti
2024. gadā apgrozījums bija 351 975 €, par 39,8% mazāk nekā gadu iepriekš (584 786 €). No 2017. līdz 2024. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 13,0% gadā. 2024. gads noslēdzās ar zaudējumiem 81 720 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 2 no 8 publicētajiem gadiem. 2024. gadā darbinieku skaits bija 2. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 175 988 €.
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir CURALIFE LTD.
Jāņem vērā
2024. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-828 206 €).
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.