HEACO GROUP PSAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2022Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2022
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | ||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 55 406 | 54 060 | 9664 | 36 | 36 | 0 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 55 406 | 54 060 | 9664 | 36 | 36 | 0 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | ||||||
| Īstermiņa saistības | 124 | 15 454 | 58 706 | 48 432 | 48 482 | 48 580 |
| Ilgtermiņa saistības | 65 696 | 58 600 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 65 820 | 74 054 | 58 706 | 48 432 | 48 482 | 48 580 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -10 414 | -9580 | -29 048 | 643 | -50 | -80 |
| Pašu kapitāls kopā | -10 414 | -19 994 | -49 042 | -48 396 | -48 446 | -48 580 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | ||||||
| Neto apgrozījums | 279 456 | 375 103 | 300 030 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -10 414 | -9580 | -29 048 | 643 | 0 | -30 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -10 414 | -9580 | -29 048 | 643 | 0 | -30 |
| Pārskata gada peļņa | -10 414 | -9580 | -29 048 | 643 | -50 | -80 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | ||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: HEACO GROUP PS
Pārskats
HEACO GROUP PS (reģ. nr. 40203019036) ir pilnsabiedrība. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Dzelzavas iela 74 k-1 - 54.
Finanšu rezultāti
2022. gadā apgrozījuma nebija. 2022. gads noslēdzās ar zaudējumiem 80 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 1 no 6 publicētajiem gadiem. 2022. gadā uzņēmumam pēc pārskata darbinieku nebija.
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2.
Jāņem vērā
2022. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-48 580 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2022. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.