Sabiedrība ar ierobežotu atbildību LAGE GASTRONOMIJAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendēs izmaksāts apmēram 328 820 € (15% no iepriekšējā gada beigu pašu kapitāla).
Zema ticamība: uzņēmums neiesniedz naudas plūsmas pārskatu, tāpēc summa ir novērtējums no pašu kapitāla izmaiņām — tā var ietvert arī citu pašu kapitāla samazinājumu (piem., pamatkapitāla samazināšanu).
Pārskatu kopsavilkums2017–2025
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 220 120 | 302 804 | 231 555 | 386 407 | 1 078 403 | 1 498 399 | 1 933 804 | 2 321 239 | 2 448 536 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 260 489 | 153 168 | 508 869 | 498 100 | 365 870 | 261 120 | 599 421 | 1 119 960 | 1 087 144 |
| Aktīvi kopā | 480 609 | 455 972 | 740 424 | 884 507 | 1 444 273 | 1 759 519 | 2 533 225 | 3 441 199 | 3 535 680 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||
| Īstermiņa saistības | 831 286 | 918 007 | 711 892 | 401 833 | 595 771 | 830 228 | 861 006 | 1 208 633 | 1 247 382 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 21 909 | 23 171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 831 286 | 918 007 | 733 801 | 425 004 | 595 771 | 830 228 | 861 006 | 1 208 633 | 1 247 382 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -353 677 | -113 713 | 265 683 | 452 872 | 388 999 | 580 789 | 742 928 | 710 347 | 384 552 |
| Pašu kapitāls kopā | -350 677 | -462 035 | 6623 | 459 503 | 848 502 | 929 291 | 1 672 219 | 2 232 566 | 2 288 298 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||
| Neto apgrozījums | 2 283 134 | 3 433 211 | 3 923 655 | 3 378 152 | 3 611 840 | 5 924 885 | 7 747 298 | 8 909 818 | 11 196 907 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -350 893 | -112 712 | 267 184 | 450 806 | 389 524 | 648 275 | 743 629 | 679 554 | 376 638 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -353 677 | -113 713 | 265 683 | 452 872 | 388 999 | 644 224 | 742 928 | 737 093 | 443 218 |
| Pārskata gada peļņa | -353 677 | -113 713 | 265 683 | 452 872 | 388 999 | 580 789 | 742 928 | 710 347 | 384 552 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||
| Darbinieki | 42 | 56 | 68 | 41 | 38 | 46 | 67 | 84 | 89 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 000 | 0 | 150 000 | 328 820 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- "Lage Ltd" SIA — 2 kopīgas personas
- SIA LAGE GROUP — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību CITY SQUARE — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību LAGE KAMA KURA — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību LAGE LOFT — 2 kopīgas personas
- SIA "GB Piegāde"
- SIA "SDL"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Auto sakarnieks"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Lage Ko"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību BALTIC PRO FOOD
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību LAGE GASTRONOMIJA
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību LAGE GASTRONOMIJA (reģ. nr. 40203026061) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 10 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Ieriķu iela 15 k-3.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 11 196 907 €, par 25,7% vairāk nekā gadu iepriekš (8 909 818 €). No 2017. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 22,0% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2017–2025). 2025. gada peļņa bija 384 552 € (3,4% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 7 no 9 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 89 (gadu iepriekš 84). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 125 808 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 3 535 680 € un pašu kapitāls 2 288 298 € (64,7% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (34%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.