Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HORECA Cleaning"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Dividendes
aprēķinātsDividendes netika izmaksātas.
Pārskatu kopsavilkums2017–2025
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 72 971 | 54 360 | 43 691 | 51 495 | 36 190 | 28 399 | 36 219 | 32 774 | 23 872 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 17 258 | 12 747 | 53 610 | 33 952 | 11 951 | 23 489 | 10 400 | 0 | 5882 |
| Aktīvi kopā | 90 229 | 67 107 | 97 301 | 85 447 | 48 141 | 51 888 | 46 619 | 32 774 | 29 754 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||
| Īstermiņa saistības | 52 451 | 64 208 | 113 261 | 82 244 | 6149 | 3622 | 2633 | 827 | 828 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 52 451 | 64 208 | 113 261 | 82 244 | 6149 | 3622 | 2633 | 827 | 828 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 34 978 | -7680 | -16 508 | 24 591 | 38 789 | 6273 | -4280 | -12 039 | -3021 |
| Pašu kapitāls kopā | 37 778 | -4880 | -21 388 | 3203 | 41 992 | 48 266 | 43 986 | 31 947 | 28 926 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||
| Neto apgrozījums | 511 528 | 743 946 | 711 224 | 231 575 | 47 645 | 41 921 | 34 184 | 5200 | 5170 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 40 670 | -7629 | -16 487 | 24 591 | 38 809 | 6379 | -4280 | -12 039 | -3021 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 40 670 | -7629 | -16 487 | 24 591 | 38 809 | 6379 | -4280 | -12 039 | -3021 |
| Pārskata gada peļņa | 34 978 | -7680 | -16 508 | 24 591 | 38 789 | 6273 | -4280 | -12 039 | -3021 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||
| Darbinieki | 47 | 70 | 65 | 36 | 10 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 34 978 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltic Media Vision" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Energolink" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GREEN 24" — 2 kopīgas personas
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TAXICOM" — 2 kopīgas personas
- Akciju sabiedrība "Holding 24"
- LATVIJAS ŠAHA KLUBS
- SABIEDRISKĀ ORGANIZĀCIJA-PALĪDZĪBAS FONDS "CERĪBU BURA"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "A-KVADRĀTS"
- S.Basakova Rīgas pilsētas daudznozaru individuālais uzņēmums firma "Arvona"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GREEN 24"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PARKAVILLA"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Baltic Media Vision"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Saimnieks A.R."
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "DOMINA REAL ESTATE"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TAXICOM"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Energolink"
Kopsavilkums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HORECA Cleaning"
Pārskats
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "HORECA Cleaning" (reģ. nr. 40203040559) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2016. gadā un reģistrā ir jau 9 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Stāmerienas iela 2 - 4.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 5170 €, par 0,6% mazāk nekā gadu iepriekš (5200 €). No 2017. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji samazinājās par 43,7% gadā. Tas ir mazākais apgrozījums publicētajos gados (2017–2025). 2025. gads noslēdzās ar zaudējumiem 3021 € apmērā. Ar peļņu noslēgti 4 no 9 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 5170 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 29 754 € un pašu kapitāls 28 926 € (97,2% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.