SIA "LATAZ HOLDING"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2021Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2021
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 114 541 | 188 624 | 157 129 | 152 046 | 138 556 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aktīvi kopā | 114 541 | 188 624 | 157 129 | 152 046 | 138 556 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||
| Īstermiņa saistības | 95 489 | 44 386 | 17 015 | 18 508 | 486 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 95 489 | 44 386 | 17 015 | 18 508 | 486 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 16 052 | 125 185 | -4124 | -6576 | 4532 |
| Pašu kapitāls kopā | 19 052 | 144 238 | 140 114 | 133 538 | 138 070 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||
| Neto apgrozījums | 3 491 632 | 169 453 | 0 | 0 | 0 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 81 963 | 127 015 | -1748 | -5085 | 4597 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 28 570 | 125 551 | -4109 | -6526 | 4597 |
| Pārskata gada peļņa | 16 052 | 125 185 | -4124 | -6576 | 4532 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "LATAZ HOLDING"
Pārskats
SIA "LATAZ HOLDING" (reģ. nr. 40203042418) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā un reģistrā ir jau 9 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Brīvības iela 57 - 17/18.
Finanšu rezultāti
2021. gadā apgrozījuma nebija. 2021. gada peļņa bija 4532 €. Ar peļņu noslēgti 3 no 5 publicētajiem gadiem. 2021. gadā darbinieku skaits bija 1. 2021. gada beigās bilances kopsumma bija 138 556 € un pašu kapitāls 138 070 € (99,6% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (70%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2021. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.