Firsthouse, SIAAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2023
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 28 432 | 77 115 | 119 908 | 113 076 | 109 637 | 74 513 | 49 168 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 4284 | 8506 | 6893 | 7596 | 45 950 | 39 331 | 40 469 |
| Aktīvi kopā | 32 716 | 85 621 | 126 801 | 120 672 | 155 587 | 113 844 | 89 637 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 23 282 | 79 082 | 95 329 | 122 725 | 205 043 | 109 053 | 81 546 |
| Ilgtermiņa saistības | 7148 | 820 | 24 326 | 57 799 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 30 430 | 79 902 | 119 655 | 180 524 | 205 043 | 109 053 | 81 546 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 2276 | 3433 | 1427 | -69 765 | 8893 | 54 176 | 3383 |
| Pašu kapitāls kopā | 2286 | 5719 | 7146 | -59 852 | -50 959 | 3217 | 6517 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 89 348 | 215 346 | 179 127 | 216 002 | 193 929 | 309 448 | 273 174 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 2426 | 3699 | 1475 | -69 566 | -38 667 | 57 115 | 3585 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 2368 | 3648 | 1450 | -69 591 | 9960 | 54 176 | 3383 |
| Pārskata gada peļņa | 2276 | 3433 | 1427 | -69 765 | 8893 | 54 176 | 3383 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 4 | 13 | 13 | 14 | 8 | 7 | 7 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: Firsthouse, SIA
Pārskats
Firsthouse, SIA (reģ. nr. 40203045698) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā un reģistrā ir jau 9 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Mārupes iela 8C - 1.
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījums bija 273 174 €, par 11,7% mazāk nekā gadu iepriekš (309 448 €). No 2017. līdz 2023. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 20,5% gadā. 2023. gada peļņa bija 3383 € (1,2% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 6 no 7 publicētajiem gadiem. 2023. gadā darbinieku skaits bija 7. Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 39 025 €. 2023. gada beigās bilances kopsumma bija 89 637 € un pašu kapitāls 6517 € (7,3% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona.
Jāņem vērā
Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.