SIA Mitau PrefabAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2023
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 192 131 | 676 802 | 250 067 | 1 005 993 | 2 040 805 | 2 309 068 | 407 942 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 170 987 | 852 780 | 1 046 059 | 353 010 | 296 869 | 185 431 | 115 571 |
| Aktīvi kopā | 363 118 | 1 529 582 | 1 296 126 | 1 359 003 | 2 337 674 | 2 494 499 | 523 513 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 118 254 | 1 999 238 | 1 693 025 | 1 592 908 | 3 293 361 | 3 258 437 | 1 524 341 |
| Ilgtermiņa saistības | 414 184 | 0 | 61 475 | 163 406 | 97 421 | 4104 | 0 |
| Saistības kopā | 532 438 | 1 999 238 | 1 754 500 | 1 756 314 | 3 390 782 | 3 262 541 | 1 524 341 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -175 477 | -296 979 | -886 598 | -1 019 630 | -667 642 | -303 134 | -249 813 |
| Pašu kapitāls kopā | -172 677 | -469 656 | -493 254 | -467 075 | -1 134 717 | -860 833 | -1 110 646 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 13 685 | 2 986 820 | 3 780 087 | 2 398 452 | 4 397 475 | 7 547 804 | 8 869 455 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -177 027 | -295 367 | -818 028 | -987 113 | -643 788 | -265 680 | -213 817 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -175 477 | -296 574 | -874 106 | -1 014 486 | -666 966 | -303 134 | -246 866 |
| Pārskata gada peļņa | -175 477 | -296 979 | -886 598 | -1 019 630 | -667 642 | -303 134 | -249 813 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 9 | 43 | 64 | 66 | 100 | 113 | 95 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
- IK RSziedi
- Pūņu Kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība
- SIA "ELITESTATE"
- SIA "Hansa Latvia Construction"
- SIA "LA TIRGI"
- SIA "M&Z Būve"
- SIA "RGB Corporation"
- SIA "RIX invest group"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Animo Forti"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "RK Managment"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ROLANDS MOISEJS"
- Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "TROLL Smiltene"
Kopsavilkums: SIA Mitau Prefab
Pārskats
SIA Mitau Prefab (reģ. nr. 40203074589) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā un reģistrā ir jau 9 gadus. Juridiskā adrese: Mārupes nov., Babītes pag., Piņķi, Priedaines iela 1.
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījums bija 8 869 455 €, par 17,5% vairāk nekā gadu iepriekš (7 547 804 €). No 2017. līdz 2023. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 194% gadā. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2017–2023). 2023. gads noslēdzās ar zaudējumiem 249 813 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (7). 2023. gadā darbinieku skaits bija 95 (gadu iepriekš 113). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 93 363 €.
Vadība un dalībnieki
Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 4. Lielākā līdzdalība (87%): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Deprom LV".
Jāņem vērā
2023. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-1 110 646 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.