SIA GerliTechAktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2023Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2023
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 54 | 0 | 1 757 173 | 90 656 | 1 832 498 | 1 648 018 | 1 606 010 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 10 | 10 | 238 563 | 2 280 175 | 1 958 551 | 2 613 623 | 3 468 848 |
| Aktīvi kopā | 64 | 10 | 1 995 736 | 2 370 831 | 3 791 049 | 4 261 641 | 5 074 858 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||
| Īstermiņa saistības | 45 | 105 | 36 421 | 82 821 | 82 678 | 72 090 | 77 317 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 2 000 000 | 2 500 000 | 4 000 000 | 4 500 000 | 5 377 505 |
| Saistības kopā | 45 | 105 | 2 036 421 | 2 582 821 | 4 082 678 | 4 572 090 | 5 454 822 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -1 | -114 | -43 380 | -171 295 | -79 639 | -18 820 | -69 515 |
| Pašu kapitāls kopā | 19 | -95 | -40 685 | -211 990 | -291 629 | -310 449 | -379 964 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 118 885 | 4300 | 678 | 35 000 | 1250 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -1 | -114 | -43 380 | -171 295 | -79 639 | -69 999 | -69 515 |
| EBITDA | -1 | -114 | — | — | — | — | — |
| Peļņa pirms nodokļiem | -1 | -114 | -43 380 | -171 295 | -79 639 | -18 820 | -69 515 |
| Pārskata gada peļņa | -1 | -114 | -43 380 | -171 295 | -79 639 | -18 820 | -69 515 |
| Darbaspēka izmaksas | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 5 | 8 | 12 | 7 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA GerliTech
Pārskats
SIA GerliTech (reģ. nr. 40203078580) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā un reģistrā ir jau 9 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Blaumaņa iela 28 - 7.
Finanšu rezultāti
2023. gadā apgrozījums bija 1250 €, par 96,4% mazāk nekā gadu iepriekš (35 000 €). 2023. gads noslēdzās ar zaudējumiem 69 515 € apmērā. Uzņēmums strādājis ar zaudējumiem visos publicētajos gados (7). 2023. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 7). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 625 €.
Vadība un dalībnieki
Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Jāņem vērā
2023. gada beigās pašu kapitāls bija negatīvs (-379 964 €). Pēdējais publicētais gada pārskats ir par 2023. gadu.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 03.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.