SIA "Senču pirtis"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2025
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2257 | 1494 | 1528 | 595 | 169 | 2374 | 3060 | 2408 | 83 941 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 53 261 |
| Aktīvi kopā | 2257 | 1494 | 1528 | 595 | 169 | 2374 | 3060 | 2408 | 137 202 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||
| Īstermiņa saistības | 215 | 185 | 219 | 165 | 180 | 2220 | 205 | 535 | 13 716 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1150 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 215 | 185 | 219 | 165 | 180 | 3370 | 205 | 535 | 13 716 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | -758 | -733 | 0 | -879 | -441 | -985 | 3851 | -982 | 121 613 |
| Pašu kapitāls kopā | 2042 | 1309 | 1309 | 430 | -11 | -996 | 2855 | 1873 | 123 486 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||
| Neto apgrozījums | 0 | 0 | 2326 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 195 952 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | -758 | -683 | 4 | -829 | -391 | -935 | 3901 | -932 | 121 654 |
| Peļņa pirms nodokļiem | -758 | -683 | 4 | -829 | -391 | -935 | 3901 | -932 | 121 654 |
| Pārskata gada peļņa | -758 | -733 | 0 | -879 | -441 | -985 | 3851 | -982 | 121 613 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||
| Darbinieki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Noklikšķiniet uz mezgla, lai redzētu tā citas saiknes.
Saistītie uzņēmumi
Kopsavilkums: SIA "Senču pirtis"
Pārskats
SIA "Senču pirtis" (reģ. nr. 40203078913) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā un reģistrā ir jau 9 gadus. Juridiskā adrese: Valmieras nov., Kocēnu pag., Kocēni, "Ievas".
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 195 952 €. Tas ir lielākais apgrozījums publicētajos gados (2017–2025). 2025. gada peļņa bija 121 613 € (62,1% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 2 no 9 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 2 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 97 976 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 137 202 € un pašu kapitāls 123 486 € (90,0% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Valdes locekļu skaits: 2. Dalībnieku skaits pēc reģistra datiem: 2. Lielākā līdzdalība (50%) pieder privātpersonai.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.