SIA "FIRMA 8"Aktīvs
Finanšu rādītāji
Attiecību rādītāji
2025Bilances struktūra
Pārskatu kopsavilkums2017–2025
| 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilance — aktīvi | |||||||||
| Apgrozāmie līdzekļi kopā | 2125 | 4220 | 1 | 1 | 80 | 69 | 17 | 26 696 | 34 155 |
| Pamatlīdzekļi kopā | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 891 | 495 |
| Aktīvi kopā | 2125 | 4220 | 1 | 1 | 80 | 69 | 17 | 27 587 | 34 650 |
| Bilance — saistības un pašu kapitāls | |||||||||
| Īstermiņa saistības | 1440 | 5122 | 1625 | 1735 | 1931 | 2049 | 2112 | 2182 | 2957 |
| Ilgtermiņa saistības | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saistības kopā | 1440 | 5122 | 1625 | 1735 | 1931 | 2049 | 2112 | 2182 | 2957 |
| Pamatkapitāls | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Iepriekšējo periodu nesadalītā peļņa | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pārskata gada peļņa | 684 | -1587 | -723 | -110 | -117 | -128 | -115 | 27 500 | 3489 |
| Pašu kapitāls kopā | 685 | -902 | -1624 | -1734 | -1851 | -1980 | -2095 | 25 405 | 31 693 |
| Peļņas vai zaudējumu aprēķins | |||||||||
| Neto apgrozījums | 10 500 | 7077 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 370 | 11 433 |
| Saimnieciskās darbības peļņa | 688 | -1587 | -673 | -60 | -67 | -78 | -65 | 27 550 | 3539 |
| Peļņa pirms nodokļiem | 684 | -1587 | -673 | -60 | -67 | -78 | -65 | 27 550 | 3539 |
| Pārskata gada peļņa | 684 | -1587 | -723 | -110 | -117 | -128 | -115 | 27 500 | 3489 |
| Darbaspēka izmaksas | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Nolietojums | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Citi rādītāji | |||||||||
| Darbinieki | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Aprēķinātā dividende | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Svītra (—) nozīmē, ka pārskats nav iesniegts vai rinda pārskatā nav atspoguļota; 0 ir pārskatā norādītā nulle.
Saikņu grafs
Saistītie uzņēmumi
- STR8 CAPITAL SIA — 13,79%
Kopsavilkums: SIA "FIRMA 8"
Pārskats
SIA "FIRMA 8" (reģ. nr. 40203086431) ir sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Uzņēmums reģistrēts 2017. gadā un reģistrā ir jau 9 gadus. Juridiskā adrese: Rīga, Kāļu iela 21.
Finanšu rezultāti
2025. gadā apgrozījums bija 11 433 €, par 59,7% mazāk nekā gadu iepriekš (28 370 €). No 2017. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji pieauga par 1,1% gadā. 2025. gada peļņa bija 3489 € (30,5% no apgrozījuma). Ar peļņu noslēgti 3 no 9 publicētajiem gadiem. 2025. gadā darbinieku skaits bija 1 (gadu iepriekš 0). Apgrozījums uz vienu darbinieku bija 11 433 €. 2025. gada beigās bilances kopsumma bija 34 650 € un pašu kapitāls 31 693 € (91,5% no aktīviem).
Vadība un dalībnieki
Uzņēmuma valdē ir viens loceklis. Uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir privātpersona. Uzņēmums ir dalībnieks vienā citā aktīvā Latvijas uzņēmumā.
Datu avoti un aktualitāte
Reģistra dati (nosaukums, adrese, juridiskā forma, valde un dalībnieki) un gada pārskatu rādītāji ir no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra atvērtajiem datiem (CC0); entity.lv tos atjauno katru dienu. Datu stāvoklis: 02.11.2026. Izmaiņas, vidējie rādītāji un koeficienti ir entity.lv aprēķini no atvērtajiem datiem, nevis oficiāls novērtējums.